Ładowanie systemu około 10 min.

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
Janusz_1956

Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 08 maja 2009, 20:25
Lokalizacja: Warszawa

Ładowanie systemu około 10 min.

Post29 maja 2015, 11:50

Jakiś czas temu miałem problem z uruchomieniem systemu. Udało się dopiero w trybie awaryjnym poprzez "ostatnia dobra konfiguracja". Sprawdziłem dyski za pomocą CHKDSK i przy sprawdzaniu wyskoczyło kilka błędów takich jak
766f6c756d652e63 3f1. Przez parę dni było w miarę dobrze. Dzisiaj system ładował się około 10 min. i wyskoczył ten błąd
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Jakie skany mam porobić tak żeby podać na forum. System win 7 Pro

-- 29 maja 2015, 11:50 --

Zrobiłem sprawdzanie dysku z opcją naprawy. Parę błędów było. Po ponownym uruchomieniu systemu znowu wyskoczył komunikat o błędzie 766f6c756d652e63 3f1.

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Ładowanie systemu około 10 min.

Post29 maja 2015, 12:38

Daj, AutoRuns pobieramy i rozpakowywanemu i włączamy. W chwili, kiedy program skończy (widać to na 1) piszę "Ready" wtedy wciskamy (2) zapisz.

AutoRuns aplikacja - uruchom jako administrator, po skończonym skanie - File --> save --> plik --> AutoRuns.arn

Następnie spakujemy (WinRAR, 7-Zip) i umieszczamy na: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i podajemy linka.


Plik do pobrania:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

kliknij aby powiększyć:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkownikówDostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

http://www.hotfix.pl/optymalizacja-autostartu-z-wykorzystaniem-narzedzia-autoruns-a128.htm


i jeszcze A pokaż SMART tego dysku, program HD Tune zakładka Health(całość strony) i Benchmark. Lub inna wersie programu.

Plik do pobrania:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

kliknij aby powiększyć:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


Wybierasz zakładkę Error Scan i zaznaczasz po prawej stronie Quick scan i włączasz Start.

i zobaczyły w czym rzecz stoi.



A i może odinstaluj AVG np. tym: [url="http://www.geekuninstaller.com/geek.zip"]<b>GeekUninstaler</b>[/url] i zobacz czy nadal masz problem i pociągnij aktualizacje Windows Update :)
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Janusz_1956

Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 08 maja 2009, 20:25
Lokalizacja: Warszawa

Ładowanie systemu około 10 min.

Post29 maja 2015, 17:14

Próbowałem uruchomić te wszytkie skany ale dałem sobie spokój. Wszystko trwa godzinami. Próbowalem też zrobić naprawę z płyty i nawet tergo nie mogę zrobić. Nie uruchamia się bios.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Ładowanie systemu około 10 min.

Post29 maja 2015, 17:26

Spróbuj odinstalować avg tym programem: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
Janusz_1956

Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 08 maja 2009, 20:25
Lokalizacja: Warszawa

Ładowanie systemu około 10 min.

Post29 maja 2015, 17:57


Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Ładowanie systemu około 10 min.

Post29 maja 2015, 22:09

Witam, może lepiej pokaż zakładkę Health z HD Tune, ale to tak przy okazji.
Proces avgdiagex.exe jest chyba od AVG PC TuneUp ale błąd wygenerował Visual C++ proszę mnie poprawić jak się mylę :)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 42 gości