11 września - Nie wygodne fakty.

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

11 września - Nie wygodne fakty.

Post16 sty 2010, 13:52

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Proszę o obejrzenie wszystkich partów to wyjdą wam oczy!
O zachęcam do dyskusji na temat filmu!

Chyba już nikt nie ma wątpliwości , że to był atak terrorystyczny?
Osobiście bardzo się zdziwiłem, zdenerwowałem, i wyszły mi oczy po tym filmie.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

11 września - Nie wygodne fakty.

Post16 sty 2010, 21:12

To że to robota terrorystów to nikt nigdy nie miał co do tego wątpliwości. Kwestia jaką kiedyś podjęto > czy temu można było zapobiec? Z przecieków i informacji prasowych wynikało że wcześniej administracja Busha dostała informacje o planowanych atakach na WTC, jednak zignorowali to, zapewne uważali że mają do czynienia z doniesieniami typu SF, a jednak były one prawdziwe.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

11 września - Nie wygodne fakty.

Post17 sty 2010, 00:55

Dokładnie.
Trzeba być idiotą aby wierzyć, że w czasie uderzenia wypadł jakiemuś "terroryście" dowód osobisty :)
Na filmach którzy kręcili dziennikarze bardzo dokładnie widać Jak wybuchają bomby.
Właściciel WTC nagle ubezpieczył budynek na 99lat włącznie z atakiem terrorystycznym (przypadek?)
+ Pod wieżami były miliardy złota, chyba miliard, w czasie ataku zaczęto to wywozić, odnaleziono tylko 200 milionów, gdzie jest 800?

Pare interesujących fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Co do ostatniego to na pewno prawdziwie, widziałem na filmiku.

Zapraszam do dyskusji!
Sam autor filmu prosił o rozgłos i dedykował film wszystkim zmarłym.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2010, 23:11 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono błąd ortograficzny

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

11 września - Nie wygodne fakty.

Post17 sty 2010, 05:56

Z tym co wyżej napisałeś to się nie zgodzę. Ja nawiązywałem swoją wypowiedzią do innego filmu dokumentalnego, który kiedyś puścili późno w nocy w TV, było tam wprost powiedziane że służby wywiadowcze posiadały wiedzę co do ataku, być może nie wiedziały tylko w jakiej formie zostaną one przeprowadzone. Cóż tyle czasu już minęło i powoli wszyscy o tym zapomną, nie ważne kto, kogo, za ile i dlaczego więc jak było naprawdę i tak się nigdy nie dowiemy.

PS. Tego filmu nie oglądałem tylko opierałem się na screeningach.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Furion777

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 13 sty 2010, 00:56

11 września - Nie wygodne fakty.

Post17 sty 2010, 13:18

Zeitgeist-obejrzyj sobie.
Chyba nikt na to nie liczył,że świat to zielona polanka na , której nikomu nic nie grozi.
Świat rządzi się innymi prawami zależnymi od tego do jakiej warstwy społecznej przynależymy, mu tutaj akurat mamy mało do gadania.
Pomyślcie sobie co się będzie działo gdy skończy się ropa,a USA będzie szukało pretekstu do zaatakowania innego kraju, ciekawe co wtedy zrobią..
Wysadzą pół New York'u? (zwróciło by im się)
Czytałem, że samoloty ,które nie dają odpowiedzi do wieży kontroli lotów , w ciągu 15-30 min są zestrzeliwane przez specjalne patrole powietrzne do tego stworzone, i wiecie co?
Takie patrole były już przed tym nieszczęśliwym zdarzeniem (WTC)
Nigdy nie zmyją krwi własnych obywateli.

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

11 września - Nie wygodne fakty.

Post18 sty 2010, 01:52

Dzisiaj jak wstanę obejrzę sobie te Zeitgeist, z tego co widzę Film jest na prawdę bardzo interesujący o trwa 2 godziny
Tutaj link do niego:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Szkoda że nie ma do niego lektora, ale dobrze że są napisy ;)



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości