Akinator- dżin czytający w myślach. ;)

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Akinator- dżin czytający w myślach. ;)

Post07 gru 2010, 17:47

Akinator- dżin czytający w myślach. ;)

Na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników jest dżin, który zadaje pytania i próbuje odgadnąć, o kim dana osoba myśli i w tym celu zadaje całą masę pytań. Mi w większości przypadków wychodzi osoba, o której myślałam, mimo że bardzo słabo znam angielski. :oops: Trzeba szczerze odpowiadać na pytania, aby program nie zgłupiał. Polecam tą stronkę. Przednia zabawa. Ta strona według Mc Afee Site Advisora, WOT i Avg link scanner jest bezpieczna. Nie trzeba podawać żadnych prywatnych danych, wystarczy tylko myśleć o danej osobie i odpowiadać na pytania. Czasami, jak program nie odgadnie, to można podać mu, o jakiej osobie się myślało i wtedy jego baza się zwiększa i za drugim razem jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wyjdzie ta osoba, o której się myślało.

Czy Wam wychodziły osoby, o których myśleliście?

Pomysł na temat zaczerpnięty z innego forum.

-- 07 gru 2010, 17:47 --

Ostatnio myślałam o Jacku Nicholsonie i mi wyszło i o Goofym, nawet jak myślałam o Donaldzie Tusku, to wyszło, za drugim razem. Było wtedy nawet pytanie: czy osoba o której myślisz ma śmieszne imię i czy startowała w wyborach prezydenckich. A czy Wam wychodzą osoby, o których myślicie? :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Akinator- dżin czytający w myślach. ;)

Post07 gru 2010, 22:12

Mi nie :D Zapytał się mnie czy osoba o której myślę jest kobietą. Powiedziałem, nie. Potem z czasem pyta się czy jest mężczyzną, też napisałem nie. Wtedy się zapętlił i pytał ciągle czy mężczyzną.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Akinator- dżin czytający w myślach. ;)

Post08 gru 2010, 00:40

Mi zawsze zadaje pierwsze pytanie, czy osoba o której myślę jest kobietą.

Też spróbuję go ogłupić. ;)

-- 08 gru 2010, 00:40 --

Tak go ogłupiłam, że napisał, że jestem osobą, która losowo udziela odpowiedzi, a tak było- czyli i z tym trafił.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości