ankieta - jakich systemów używacie i dlaczego?

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym

jakich systemów używacie?

Windows xp
17
63%
Windows ME
0
Brak głosów
Windows server
0
Brak głosów
Windows Vista
6
22%
Windows 7
2
7%
Inny
2
7%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
ryglicki1

Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 17 cze 2009, 19:54
Lokalizacja: Sarby

ankieta - jakich systemów używacie i dlaczego?

Post02 lip 2009, 12:59

JA dalej na starym dobrym xp jak wyjdzie 7 to zmienię , z vista miałem doczynienia nie powiem że zła ale przy moim sprzęcie wolałem xp
C2d e4300 AC freezer7 pro, gigabyte 946-s3, 8800gs gainward , 2gb ram kingston 667, PENTAGRAM CAV-620-A12S , hdd samsung 200gb ,XPsp3,buda tracer,(9488p w 3dmark06), samsung t200 ;
Pen spinning

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22742
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

ankieta - jakich systemów używacie i dlaczego?

Post01 wrz 2010, 11:20

Od jakiegoś czasu, na nowszym kompie, mam Windows 7 home premium 64- bit, bo popsułam przywracanie systemu w systemie Windows XP home edition- nie mogłam zrobić reinstalacji, bo mój brat dał mi tylko jedną płytkę z oprogramowaniem, a pozostałe wyrzucił, więc poszłam do sklepu w celu zakupu Windows XP, ale sprzedawca namówił mnie na zakup Windows 7. Minusem Windows 7, jest to, że jeden niepodpisany sterownik może położyć system, dlatego pożegnałam się z grą Trackmania Nations ESWC. :( Przez nią zaliczyłam jedną reinstalację. Inną wadą jest to, że ponoć nie można zmienić ekranu bootowania- taki jest zamysł producentów i to, że z Windows 7 nie jest kompatybilny TuneUp Utilities 2009. :( Wizualnie system mi się podoba, jest wiele kompozycji do niego, działa raczej stabilnie- mam z nim różne problemy, ale raczej z mojej winy. Szkoda, że nie można zmienić ikon używając Icon Tweakera. :( Chociaż te systemowe ikony nie są tak złe. Ekran logowania na szczęście daje się zmienić, a strzałki z ikon ze skrótami da się usunąć, używając odpowiednich programów. Krótko mówiąc, jestem zadowolona z nowego systemu- nowszy komp ma 3 GB ram, więc udźwignął nowy system. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Andziorka

VIP+
Posty: 594
Rejestracja: 06 kwie 2009, 17:50
Kontaktowanie:

ankieta - jakich systemów używacie i dlaczego?

Post26 wrz 2010, 16:38

Używam XP, kiedy nie było jeszcze Windowsa 7 ten jak dla mnie był najlepszą alternatywą. Polubiłam ten system, wydaje mi się szybki, w miarę bezawaryjny, prosty w obsłudze. Teraz ciężko przenieść mi się na 7. :D
'Oto dzień zwycięstwa nad rozumem, głupiej wrażliwości Twej..'



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości