Bardzo niska kwota z ubezpieczenia. Co robić?

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
rozmyslona

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2017, 16:00

Bardzo niska kwota z ubezpieczenia. Co robić?

Post23 paź 2017, 21:25

Cześć, moja koleżanka miała wypadek. Jej na szczęście nie jest nic poważnego, ale samochód nadaje się tylko na złom. Żeby było lepiej, jej ubezpieczalnia chce wypłacić dziwnie niską kwotę. Koleżanka już nie ma nerwów na użeranie się z ubezpieczycielem, dlatego w jej imieniu szukam firmę, która chętnie powalczy dla niej o wyższe pieniądze. Znacie kogoś takiego?

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Bardzo niska kwota z ubezpieczenia. Co robić?

Post23 paź 2017, 22:06

Cześć. I zaraz jakiś jednopostowiec oświeci nas linkiem do firmy cud miód malina?
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Bardzo niska kwota z ubezpieczenia. Co robić?

Post23 paź 2017, 23:26

rozmyslona pisze:w jej imieniu szukam firmę, która chętnie powalczy dla niej o wyższe pieniądze

Co ja mogę poradzić ? Po pierwsze koleżanka zdecydowała się na małą składkę i takie ma odszkodowanie . Po drugie, trzeba było wybrać innego ubezpieczyciela . Po trzecie jak napisał LupeR . I jeszcze jedna sprawa, nie zadawaj się z takimi koleżankami de.......i :D
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

rozmyslona

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2017, 16:00

Bardzo niska kwota z ubezpieczenia. Co robić?

Post26 paź 2017, 18:38

rozmyslona pisze:Cześć, moja koleżanka miała wypadek. Jej na szczęście nie jest nic poważnego, ale samochód nadaje się tylko na złom. Żeby było lepiej, jej ubezpieczalnia chce wypłacić dziwnie niską kwotę. Koleżanka już nie ma nerwów na użeranie się z ubezpieczycielem, dlatego w jej imieniu szukam firmę, która chętnie powalczy dla niej o wyższe pieniądze. Znacie kogoś takiego?

Dostałam kontakt do xxx mieliście okazję korzystać z ich oferty? Macie jakieś opinie na temat tej firmy?



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości