Czy jest opcja blokowania połączeń przychodzących oraz SMS?

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

Czy jest opcja blokowania połączeń przychodzących oraz SMS?

Post14 sty 2014, 10:50

Wiem, że w przypadku telefonów dotykowych można to zrobić samemu dzięki aplikacjom, które do tego służą. Posiadam Nokię 2710c-2, a więc taką bez systemu operacyjnego. Podejrzewam, że tylko kontakt z operatorem mi pozostanie. Bym zapomniał. Mam telefon na kartę. Wkurza mnie parę numerów. Piszą do mnie, żeby dać im to 20 zł albo i więcej nawet. Innym wyjściem byłoby przenieść numer do Playa, bo wtedy mam z głowy tych, co mają wykupione sms-y w Orange.
Istnieje sposób, aby obyło się bez wielkich komplikacji?

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Czy jest opcja blokowania połączeń przychodzących oraz SMS?

Post14 sty 2014, 11:51

Z tego co pamiętam jest opcja czarna lista,wchodzisz w ustawienia -> ustawienia połączeń i wybierasz opcję czarna lista i w niej dodajesz numery które chcesz zablokować
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

Czy jest opcja blokowania połączeń przychodzących oraz SMS?

Post14 sty 2014, 12:39

Jestem w ustawieniach połączeń, ale nie ma tej czarnej listy. Zastanawiam się nad wyłączeniem wysyłania ID a także aktywacją połączeń oczekujących, ale to pewnie do niczego mi się nie przyda. Może trzeba byłoby grzebać się w samym sofcie telefonu, a sam wolę tego nie robić.

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Czy jest opcja blokowania połączeń przychodzących oraz SMS?

Post14 sty 2014, 13:28

Zmiana na połączenia oczekujące nic ci nie da a w sofcie odradzam grzebać gdyż możesz uwalić GDFS i będzie to telefonie.Skoro nie ma w tym modelu opcji blokowania numerów i sms to w tej sprawie skontaktuj się z operatorem i zablokują ci tylko wcześniej zapisz sobie na kartce te numery które chcesz zablokować
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

Czy jest opcja blokowania połączeń przychodzących oraz SMS?

Post15 sty 2014, 20:56

W razie potrzeby zadzwonię do mojego operatora. Na dzień dzisiejszy mam spokój.



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości