Czy oddajesz krew?

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym

Czy oddawałeś już krew?

Tak.
13
35%
Nie.
24
65%
 
Liczba głosów: 37

Gawron44

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 05 cze 2012, 17:47

Czy oddajesz krew?

Post27 kwie 2013, 19:03

E tam ludzie nie ma się czego bać. Ja staram się oddawać regularnie bo mam rzadką grupę krwi więc myślę że tym bardziej tacy ludzie powinni.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Czy oddajesz krew?

Post27 kwie 2013, 19:35

Gawron44 pisze:E tam ludzie nie ma się czego bać. Ja staram się oddawać regularnie bo mam rzadką grupę krwi więc myślę że tym bardziej tacy ludzie powinni.


I ja, ale muszę poczekać 3 miesiące jeszcze ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

ritalato123

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 14 maja 2013, 19:12

Czy oddajesz krew?

Post14 maja 2013, 19:23

Hmm a ja chyba nie mogę oddać krwi. W ulotce informacyjnej jest zapis, że trzeba ważyć minimum 50 kg, ja ważę 49 więc w sumie na granicy. Myślicie, że mogłabym oddać?

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Czy oddajesz krew?

Post14 maja 2013, 22:27

ritalato123 pisze:Hmm a ja chyba nie mogę oddać krwi. W ulotce informacyjnej jest zapis, że trzeba ważyć minimum 50 kg, ja ważę 49 więc w sumie na granicy. Myślicie, że mogłabym oddać?


Myślę, ze tak, ale Polska to kraj przepisów i debilnych urzędników ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

izadora

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 02 sie 2013, 14:04

Czy oddajesz krew?

Post05 sie 2013, 14:20

Do oddawania krwi podchodziłam 3 razy. Za pierwszym byłam świeżo po przeziębieniu, więc nie mogłam, za drugim miałam opryszczkę na ustach, więc również mnie odrzucili. Za trzecim stwierdzili, że jestem za szczupła (a ważę powyżej 50kg). I to by było na tyle, jeżeli chodzi o moją historię z oddawaniem krwi ;)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Czy oddajesz krew?

Post06 sie 2013, 08:47

izadora pisze:Do oddawania krwi podchodziłam 3 razy. Za pierwszym byłam świeżo po przeziębieniu, więc nie mogłam, za drugim miałam opryszczkę na ustach, więc również mnie odrzucili. Za trzecim stwierdzili, że jestem za szczupła (a ważę powyżej 50kg). I to by było na tyle, jeżeli chodzi o moją historię z oddawaniem krwi ;)


Ja podchodzę w tym roku ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Czy oddajesz krew?

Post06 sie 2013, 08:52

kominekl pisze:
izadora pisze:Do oddawania krwi podchodziłam 3 razy. Za pierwszym byłam świeżo po przeziębieniu, więc nie mogłam, za drugim miałam opryszczkę na ustach, więc również mnie odrzucili. Za trzecim stwierdzili, że jestem za szczupła (a ważę powyżej 50kg). I to by było na tyle, jeżeli chodzi o moją historię z oddawaniem krwi ;)


Ja podchodzę w tym roku ;) .

Napewno zemdlejesz :p
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Czy oddajesz krew?

Post06 sie 2013, 12:13

bajbus pisze:
kominekl pisze:
izadora pisze:Do oddawania krwi podchodziłam 3 razy. Za pierwszym byłam świeżo po przeziębieniu, więc nie mogłam, za drugim miałam opryszczkę na ustach, więc również mnie odrzucili. Za trzecim stwierdzili, że jestem za szczupła (a ważę powyżej 50kg). I to by było na tyle, jeżeli chodzi o moją historię z oddawaniem krwi ;)


Ja podchodzę w tym roku ;) .

Napewno zemdlejesz :p


Bujaj się :D .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

myhappyplace

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2013, 08:36

Czy oddajesz krew?

Post08 sie 2013, 09:05

izadora pisze:Do oddawania krwi podchodziłam 3 razy. Za pierwszym byłam świeżo po przeziębieniu, więc nie mogłam, za drugim miałam opryszczkę na ustach, więc również mnie odrzucili. Za trzecim stwierdzili, że jestem za szczupła (a ważę powyżej 50kg). I to by było na tyle, jeżeli chodzi o moją historię z oddawaniem krwi ;)


Mnie też powiedzieli, że jestem za szczupła, chociaż ważę 55 kg, ale wg nich mam ponoć niedowagę :| Stwierdziłam, że wolę nie oddawać krwi, niż przytyć :P

serse72

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2013, 08:56

Czy oddajesz krew?

Post09 paź 2013, 09:02

Nie mogę oddawać krwi i bardzo nad tym ubolewam, bo wiem jaki to potrzebny surowiec. Ale niestety reguły są bezwzględne

marcela.kos123

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 27 lis 2013, 09:22

Czy oddajesz krew?

Post27 lis 2013, 09:42

Ja chciałam kiedys oddac krew ale okazało się, że nie mogę bo jestem za chuda:( Trzeba wazyc minimum 50 kg. Chociaż koleżanka, która waży jeszcze mniej ode mnie mówiła, że oddała kiedys krew ale póżniej przez cały miesiąc źle się czuła.

cardiaque

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 06 sty 2014, 15:10
Kontaktowanie:

Czy oddajesz krew?

Post06 sty 2014, 16:49

marcela.kos123 pisze:Ja chciałam kiedys oddac krew ale okazało się, że nie mogę bo jestem za chuda:( Trzeba wazyc minimum 50 kg. Chociaż koleżanka, która waży jeszcze mniej ode mnie mówiła, że oddała kiedys krew ale póżniej przez cały miesiąc źle się czuła.


A nie liczy się BMI?

OOOliwia

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 13 sty 2014, 12:28

Czy oddajesz krew?

Post13 sty 2014, 15:02

to tez nie jest tak do konca, ze nie ma sie czego bac, nie wplywa na zdrowie itp.... Ja oddawalam krew regularnie i okazalo sie,ze mam anemie, generalnie lekarz powiedzial,ze do pierwszego dziecka kobiety absolutnie nie powinny krwi oddawac i dal mi bana na 2 lata conajmniej, wielu rzeczy na stronie nie pisza,zeby nie zniechecac do oddawania.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Czy oddajesz krew?

Post13 sty 2014, 15:23

ja ogółnie do pobierania krwi nic nie mam jeśli robie sobie wyniki itp itd to chętnie patrze jak to wszystko się odbywa ;D Mimo wszystko jestem szczupły i jako tako nie po drodze mi do oddawania krwi, być może kiedyś kiedyś sie "wyrobie" i zaczne bo czemu nie :D

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Czy oddajesz krew?

Post14 sty 2014, 13:36

djkamil09061991 pisze:Mimo wszystko jestem szczupły
Też jestem szczupły i oddaję krew regularnie więc nie widzę tutaj żadnego problemu żebyś mógł oddawać
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości