Jakiego używasz systemu i dlaczego? Kontynuacja. Ankieta

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym

Jakich systemów używacie i dlaczego?

Windows XP
2
29%
Windows Vista
0
Brak głosów
Windows 7
3
43%
Windows 8
1
14%
Mac
0
Brak głosów
Linuks
1
14%
Solaris
0
Brak głosów
Inny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jakiego używasz systemu i dlaczego? Kontynuacja. Ankieta

Post25 lip 2013, 22:08

Jakiego używasz systemu operacyjnego i dlaczego? Kontynuacja tego tematu: bez-cenzury/ankieta-jakich-systemow-uzywacie-i-dlaczego-t1124.html

Ja na starym kompie wciąż mam Windows XP i czasem go używam. Gdybym miała kasę, to tak go bym zmodernizowała, aby udźwignął Windows 7- nie chcę aby odchodził do lamusa... Wpierw kupiłabym nowy twardy dysk, o większej pojemności, potem dorzuciłabym RAM...

Na nowszym kompie mam Windows 7 i częściej go używam, bo jest szybszy, ale bardzo łatwo go położyć.

Z kolei w smartphonie mojej Mamy mam Android i musiałam nauczyć się go używać.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jakiego używasz systemu i dlaczego? Kontynuacja. Ankieta

Post25 lip 2013, 23:11

Windows 7 - z prostego powodu, przyzwyczaiłem się do niego. Oferuję sporo wrażeń i jest niegrzeczny, ale jest także bardzo uniwersalny.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jakiego używasz systemu i dlaczego? Kontynuacja. Ankieta

Post26 lip 2013, 11:58

LupeR pisze:Windows 7 - z prostego powodu, przyzwyczaiłem się do niego. Oferuję sporo wrażeń i jest niegrzeczny, ale jest także bardzo uniwersalny.


XP i Linux. Linux, bo jest potężnym systemem, a XP, bo nie zawiera aż tak dużo pierdół ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Jakiego używasz systemu i dlaczego? Kontynuacja. Ankieta

Post26 lip 2013, 12:41

Windows 7 bo jest stabilny , ma dużo pierdół i go po prostu lubię . Windows 8 też jest dobry ale tylko na tablety i telefony . Sprawdza się na mojej Lumii .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości