Opinie na temat Avast 5

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Opinie na temat Avast 5

Post21 lip 2009, 22:14

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ... ming-soon/

moja opinia będzie krótka i twierdząca ;)

Miałem z 3 lata temu avasta i dziękuje bardzo,przyciągał sam virusy jakieś fałszywe alerty a nawet sam w sobie znalazł :D Jak dla i co z tego że ładnie wygląda jak i tak to jest dziadostwo ;P

Trochę opieram swoją historie na tym że Pedofil na zawsze zostanie pedofilem,seryjny morderca na zawsze zostanie seryjnym mordercą ;) a avast zostanie na zawsze avastem
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Opinie na temat Avast 5

Post22 lip 2009, 07:03

3 lata dla programów komputerowych to cała wieczność. Przez ten czas to "Siódemkę" napisali. Fakt nie od zera, bo wzorowana na Viście, ale avasta 5 na pewno tez częściowo wzorowali na poprzedniej wersji. Właściwie to używam avasta od początku jak mam internet z małymi przerwami. Próbowałem chyba wszystkich darmowych antywirusów, czasami jak dodawali do gazety komputerowej to Kasperskiego i zawsze wracałem do avasta. Sporo ludzi narzeka, bo tak jak Ty kiedyś tam miało jakiś problem z nim. Zresztą nie raz się słyszy o błędach innych płatnych antywirusów. Pamiętam, że właśnie któryś z nich usuwał plik systemowy w Windowsie, uniemożliwiając nawet (dokładnie już nie pamiętam) uniemożliwienie uruchomienia systemu. Każdy antywirus ma swoje plusu i minusy, każdy używa tego co mu najbardziej pasuje.

Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Opinie na temat Avast 5

Post22 lip 2009, 12:12

Popieram zdanie Haveta... Ja też używam avast! i próbowałem wiele innych darmowych i płatnych... Każdy zachwalał mi Avirę Free - ale to tylko skaner plików z heurystyką i nic więcej... Zawsze po jakimś czasie wracałem do avast! i tak już teraz zostanie... Mam nadzieję, że wersja 5 będzie lepsza, i w końcu wiele ludzi nie będzie mogło powiedzieć, że jego interfejs wygląda jak odtwarzacz dla małolatów...


Miałem z 3 lata temu avasta i dziękuje bardzo,przyciągał sam virusy jakieś fałszywe alerty a nawet sam w sobie znalazł Jak dla i co z tego że ładnie wygląda jak i tak to jest dziadostwo ;P


Wiesz Misiek1212 - przez te 3 lata avast! stał się zupełnie innym produktem... Ulepszyli go, poprawili sporo błędów, a kiedy ty go używałeś 3 lata temu - to był to jeszcze mierny program, który miał bardzo wiele błędów. Co prawda zdarzają mu się FP - przez dziwną konstrukcję sygnatur, które wygrywają też inne zagrożenia, zawierające nawet kawałek kodu z sygnatury. Jednak myślę, że nowa wersja będzie lepsza... Chociaż już ludzie krzyczą, że jego interfejs nie dorównuje Kasperskyemu 2010 i Nortonowi 2010.
Mac OS X Snow Leopard :)

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Opinie na temat Avast 5

Post22 lip 2009, 13:50

Mam nadzieję, że wersja 5 będzie lepsza, i w końcu wiele ludzi nie będzie mogło powiedzieć, że jego interfejs wygląda jak odtwarzacz dla małolatów..

właśnie jestem ciekawy dlaczego avast! ma taki dziwny interfejs, przypomina mi nero show time, a co do samego avasta to za dużo się nie wypowiem, bo nigdy go nie używałem, ale na pewno nigdy bym go nie zainstalował, tak jak powiedział misiek ma wiele fałszywych alarmów, znajomi go mieli, faktycznie wykrywał wiry tam gdzie nie trzeba, a tak poza tym kaspersky 2010 już jest finalna wersja ?
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
rosłon

Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 18 maja 2009, 18:10
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Opinie na temat Avast 5

Post22 lip 2009, 18:34

miałem kiedyś avasta! to prawda że ma wiele fałszywych alarmów ale nie nic się nie działo z kompem ,lecz postanowiłem przejść na kaspersky'ego i mam jeszcze mniej problemów
Obrazek
POZDRAWIAM ROSŁON

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Opinie na temat Avast 5

Post22 lip 2009, 20:43

Rosłon ja dziś instaluje KIS 2010 :) do przetestowania jak dobrze wypadnie kupie tą wersje niż 2009
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Opinie na temat Avast 5

Post22 lip 2009, 20:50

ale to beta czy finał trial ?
edit: widziałem, już na głównej stronie kaspersky'ego 2010, ale na polskiej jest 2009
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Opinie na temat Avast 5

Post22 lip 2009, 21:33

Jest już oficjalnie Kav 2010 nie BETA, ale jak na razie jedynie po ang. więc jest tylko na ang. stronie :)
Mac OS X Snow Leopard :)

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Opinie na temat Avast 5

Post22 lip 2009, 22:09

czyli w polsce jak na razie nie można kupić, mi to tam wszystko jedno czy po angolu czy po polsku, bez różnicy
Pozdrawiam, koleś git



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości