Pomarudźmy sobie o forum elektroda.pl

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
KrólHDD

Globalny Moderator
Posty: 676
Rejestracja: 24 sty 2014, 14:41
Lokalizacja: Twardogóra
Kontaktowanie:

Pomarudźmy sobie o forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 00:45

Byłem na tym forum 12 lat i 5 miesięcy, wiele tam widziałem, różnie się działo 3x zbanowali konto na IP, do tego te tłumaczenia litanie, śmieszne poprostu.
Funkcyjni bez komentarza rżną z siebie głupa jak by pozjadali wszystkie rozumy, a najlepsze jest to:
Pisząc prawdę i tylko prawdę, z analiz masz bankowe pstryczek w nos.
4 konto tam mam dla popisywania sobie, ale widząc ichnią politykę, która jest rodem z dupy za przeproszeniem, a funkcyjni jak roboty liżą tyłeczek górze za dobry hajs, .... :shock:
Obecnie jakość tego forum stawia mnie do napisania jednego: istne DNO. NEO śmiecie, które klepią bzdury, aby napisać na 50 stron temat bez żadnej wartości.
Zapraszam do wspólnego pomarudzenia na to głupie denne forum.
Z dyskiem jestem w stanie zrobić prawie wszystko, Król HDD.

W sprawach Dyskowych pisać na GG: 68554272 (prawie zawsze dostępny)

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc, Zapraszam!

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 10:55

Człowiek szuka rozwiązań necie. Nawet jak znajdzie na elektrodzie, to szuka dalej. A przedwczoraj chciałem zmniejszyć partycję systemową, bo był XP na 100GB, drugi na filmy miał ponad 30GB, a reszta, to nieprzydzielony kilkanaście GB, na którym była końcówka dysku z uszkodzeniami. Oczywiście - chciałem bez kombinowania zrobić na pewniaka i zrobiłem. Na elektrodzie były durne wpisy, stare programy - Tylko byłbym się przewiózł. A na tym forum? XMan to robił z powodzeniem easusem, a było to w opisie:
jak zmienić rozmiar partycji? Wiem że można to zrobić w czasie formatowania
ale gdy nastąpił błąd i rozmiar jednej z partycji jest po prostu do niczego nie przydatny a cała procedura już została zakończona i system odpalony, czy da się do zmienić ?

Pewnie że zmniejszyłem. Na filmy przybyło mi 76GB i nawet nic nie kaszelnęło. Wziąłem na rozum i poczytałem na temat, bo specem nie jestem, jak Ty Kolego...
Z wyciętej części utworzyłem dysk i dałem mu szybkie formatowanie. Chodziło o to, że zmniejszając partycję C, utworzę miejsce nieprzydzielone, a chciałem nowe miejsce nieprzydzielone mieć czyste, bez tego dysku z uszkodzeniami.
No i heja. Na dysku C musiałem ułożyć zajęte sektory na początek. Wyłączyłem stronicowanie i przywracanie systemu na wszystkich dyskach, żeby uwolnić zajęte nieprzesuwalne sektory. Ultradefragiem zrobiłem trzy razy pełną optymalizację. EASEUSem Partition Masterem free suwakiem jechałem w lewo, aż uznałem, że 24GB starczy na XP. Program zrobił swoje. Wszystko zachowane. Potem jeszcze utworzyłem partycję na filmy. Extra. Dopiero po tym wszystkim usunąłem partycję z uszkodzeniami. Chciałem utworzyć nową partycję dysk podstawowy z części, gdzie nie ma uszkodzonych sektorów i poszło jak z płatka.
Teraz mogę sobie utworzyć klona dysku C. Byle pendrak.

Cieszę się, że do nas wpadłeś.
Na labie zagryzają się. Gdzie indziej rywalizacja przegrywa z emocjami i trollami. Elektroda, to sekciarstwo. Jest za mało czytelna. Lubie takie fora, jak mozillapl, czy fixitpc. Czyli kameralnie. Tu na hotfixie, to nawet ludzie się lubią.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 11:31

elektroda to bardzo dobry fachowiec w dziale Bezpieczeństwo :)
Kiedyś u nas była jako filutka78 ;)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 11:41

No niestety na wielu forach tak jest iż może z 30% odpowiedzi na zadane pytanie jest pomocna a reszta to albo ludzie którzy Cię "zjadą" że nie wiesz czegos prostego albo dogryzanie sobie nawzajem kto jest mądrzejszy . trollowane i wytykanie sobie błędów.
Na naszym forum o dziwo w tematach każdy ma coś do dodania, wszystko jest na zasadzie takiej miłej współpracy

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 12:31

Z cyklu "Choroby internetowe".
Dzisiaj na na jednym portalu przeczytałem hipochondryczny post. Odpowiedziałem, ale to beton. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Tak kilka postów poniżej. :lol:

A temat, to pikus_09 powinien edytować. "Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl", a powinno być "Pomarudźmy sobie o forum elektroda.pl". "Pomarudźmy sobie na temat forum elektroda.pl".
Nie jesteśmy na elektrodzie :P
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
KrólHDD

Globalny Moderator
Posty: 676
Rejestracja: 24 sty 2014, 14:41
Lokalizacja: Twardogóra
Kontaktowanie:

Pomarudźmy sobie o forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 15:07

Dzięki towarzyszu za spostrzeżenie błędu, wczoraj wypity byłem troszkę i jakoś nie widziałem tam błędu a teraz na trzeźwo.... aż razi....
Nie mnie jednak....
właśnie jestem na celowniku tych durniów, i autentycznie aż człowiek boi się coś tam napisać poważniej pomóc i naświetlić sytuację, Ostatni post:

Kod: Zaznacz cały

Ehh, nikt nie widzi 07, servo się rozkalibrowało, a wam tylko jedno w głowie.... Zerowanie....
za chwilę na skrzynkę: raport, że jakiś burak się popłakał i juz z wątem leci do funkcyjnego, koszmar.
Co więcej, nowy trend się tam tworzy, piszesz prawdę masz bankowe pstryczki w nos. :D
BTW, co to masz za twardego towarzyszu GEDO, że tak go tam obcinasz na partyzantkę? zupełnie pytam szczerze, bo jeśli to WD, segajt można gnata przywrócić do świata żywych, a nie wycinać na partyzantkę.
Z dyskiem jestem w stanie zrobić prawie wszystko, Król HDD.

W sprawach Dyskowych pisać na GG: 68554272 (prawie zawsze dostępny)

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc, Zapraszam!

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 15:41

WD - był tu temat, a błędy sektorów pokazywał pod koniec dysku na errorscan. We właściwościach było, gdzie się błędy lokowały, - a w końcówce 12GB.
Miesiącami nie pokazuje jakiegokolwiek błędu systemowego. I tak będzie nowy sprzęt. A jeśli ze trzy lata dysk polata, bez błędów, to i tak japa będzie zadowolona. Powiedzmy - mogę mieć drugi za 39 złotych + wysyłka, choćby ten Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Trzy miesiące gwarancji na rozruch. Znam ten sklep.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
KrólHDD

Globalny Moderator
Posty: 676
Rejestracja: 24 sty 2014, 14:41
Lokalizacja: Twardogóra
Kontaktowanie:

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 16:03

Ehh gdyby tu wcześniej był, zawitał byś miał przyjacielu pełen twardy, a nie ciętego partyzanta. Teraz pewnie nie będziesz chciał nawet popatrzyć na niego, a można mieć pełno sprawny w pełną powierzchnią.
Co więcej zapytaj się janka, JANPAS co czyni z twardymi.
No więc popatrzmy sobie, co tam klekoty z elektrody powyczyniali :faja:

I miałem rację, cwaniakują: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Z dyskiem jestem w stanie zrobić prawie wszystko, Król HDD.

W sprawach Dyskowych pisać na GG: 68554272 (prawie zawsze dostępny)

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc, Zapraszam!

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 16:31

Elektroda skopiowała jeden mój poradnik, twierdzili, że to na pewno tam jeden z ekipy jest autorem, dobrze że w cachu google artykuł faktyczny miał datę wcześniejszą niż u nich. Wtedy skasowali i przeprosili, ale tak to traktowali jak zero, jak jakieś dno. W ramach rekompensaty dawali link w stopce na miesiąc, nawet tego nie dali.

Awatar użytkownika
KrólHDD

Globalny Moderator
Posty: 676
Rejestracja: 24 sty 2014, 14:41
Lokalizacja: Twardogóra
Kontaktowanie:

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 17:21

Totalni głupcy:

Kod: Zaznacz cały

Moderowano przez master-007:

Dyskusja, począwszy od tego posta, nie wnosi nic do tematu. Jako podsumowanie wypowiedzi kolegi dodam, że jeśli jesteś kolego pewny swoich racji, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś złożył autorowi tematu ofertę przywrócenia sprawności dysku. Autor na pewno zechce się podzielić wynikiem akcji w temacie, co niezależnie od wyniku będzie z korzyścią dla forum.
Jak na razie: brak merytorycznej treści, pisownia (wielokropki), zaniżanie poziomu dyskusji ("Samochwała w kącie stała").
3.1.11, 3.1.13, 3.1.17.
dostał kopa w tyłek to się odgraża, burak jeden, tutaj widzę jest większa swoboda, czuję się jak u siebie, ale też mam wrażenie że nie ma z kim wymieniać się tą zgromadzoną wiedzą w temacie hdd.
Z dyskiem jestem w stanie zrobić prawie wszystko, Król HDD.

W sprawach Dyskowych pisać na GG: 68554272 (prawie zawsze dostępny)

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc, Zapraszam!

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Opinie o forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 20:54

Nazwa tematu powinna brzmieć "Opinie o forum elektroda.pl" aby każdy mógł się wypowiedzieć po swojemu-nie tylko źle.

Druga, ważniejsza sprawa to proszę uprzejmie o lepszy dobór słów, żadnego wyzywania ani temu podobnych zachowań nie tolerujemy na hotfixie.

No i ostatnie, elektroda jaka jest każdy widzi. Nie pochwalam plucia jadem i wytykania nawet jeśli zasłużył/li, nikt tam na siłę nikogo nie trzyma. Osobiście nie odważyłem się nigdy zarejestrować chociaż jest tam masa ciekawych informacji a poziom wiedzy naprawdę wysoki, szkoda zdrowia ;D




LR
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
KrólHDD

Globalny Moderator
Posty: 676
Rejestracja: 24 sty 2014, 14:41
Lokalizacja: Twardogóra
Kontaktowanie:

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 21:06

To proszę o zmianę na opinie. Ale naprawdę czasem szlag człowieka trafia. Poświęca się krwawice wylewa, a tu prawie zjadają na śniadanie. Wiem nie warto ale taki już jestem przyjaciele.
Z dyskiem jestem w stanie zrobić prawie wszystko, Król HDD.

W sprawach Dyskowych pisać na GG: 68554272 (prawie zawsze dostępny)

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc, Zapraszam!

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 21:45

Czasem człowiek obiektywnie oceni występy na forach.
W tym temacie tylko zwróciłem uwagę na wybiórczość pochwalną Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
A to akurat post pirata, który ma pretensję.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
KrólHDD

Globalny Moderator
Posty: 676
Rejestracja: 24 sty 2014, 14:41
Lokalizacja: Twardogóra
Kontaktowanie:

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 22:31

Nie czytałem wszystkiego ale wybiórczo. I tak masz rację. No comment, że się tak wyrażę. Btw. W jaki sposób można spożytkować zdobywane pkt?
Z dyskiem jestem w stanie zrobić prawie wszystko, Król HDD.

W sprawach Dyskowych pisać na GG: 68554272 (prawie zawsze dostępny)

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc, Zapraszam!

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Pomarudźmy sobie na forum elektroda.pl

Post25 cze 2016, 22:39

pikus_09 pisze:W jaki sposób można spożytkować zdobywane pkt?

o-forum/system-wymiany-punktow-t6434.html
Nagroda firmowa - niespodzianka [6000 pkt] - użytkownik może przeznaczyć punkty na nagrodę - niespodziankę.

Ale to chyba nie jest aktualne.



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości