Pomoc w kursie programowania

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Pomoc w kursie programowania

Post04 sty 2017, 23:28

Otóż ściągnąłem sobie kurs programowania xHTML i CSS no i na przykład nie wiem skąd koleś wziął tekst o czcionce lorem ipsum w edytorze kED i taka testowa strona nie wyświetla mi się prawidłowo tak jak powinna bardzo byłbym wam wdzięczny gdyby jakiś użytkownik mnie wsparł w takim kursie,gdybym nazwet szykował chociażby jakieś tło złożone w gimpie.Cieszyłbym się też gdyby ktoś z waszych programistów miał skype'a.

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Pomoc w kursie programowania

Post07 sty 2017, 14:02

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Co do grafik, w sieci jest bardzo dużo darmowych katalogów z grafikami. Oprócz loga praktycznie mało używa się grafiki, na pewno nie powinno używać się na tło.
Nie wiem z jakiego kursu korzystasz i na ile są tam aktualne dane, ale najbardziej popularną i bardzo często polecaną stroną do nauki HTML + CSS jest Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Poza tym kED nie jest rozwijany od 2006 roku, także najlepszym wyjściem będzie po prostu użycie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Ewentualnie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości