Poszukujesz stylu, tapety, wygaszacza ? - pisz tutaj !

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Luk@sz_root

Ekspert
Posty: 350
Rejestracja: 05 lip 2010, 15:51
Kontaktowanie:

Poszukujesz stylu, tapety, wygaszacza ? - pisz tutaj !

Post13 lis 2010, 11:20

Pomyślałem nad tym że bardzo duża ilość for ma taki dział w którym każdy może się zapytać wszystkich użytkowników czy nie znają np linku do poszukiwanej przez niego tapety która była np na jakimś screenie.
Pomyślałem że warto dodać taki dział. ;)
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget.
Obrazek

Awatar użytkownika
DwD99

Stały bywalec
Posty: 712
Rejestracja: 06 lip 2010, 21:11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Poszukujesz stylu, tapety, wygaszacza ? - pisz tutaj !

Post16 lis 2010, 15:08

Znacie może jakieś fajne style do Windows Se7en??

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Poszukujesz stylu, tapety, wygaszacza ? - pisz tutaj !

Post19 lis 2010, 02:16

DwD99, znam strony, z których można pobrać fajne style wizualne do Windows 7. Każdy ma swoje gusta, więc nie wiem, co może Ci się spodobać.

Style wizualne do Windows 7:

1. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (niektórych stylów nie można pobrać. Nie wiem czemu.)
2. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - najlepsze według mnie źródło stylów wizualnych. Wprawdzie nie ma ich dużo, ale są zmieniane ikony, dźwięki i czasami kursory. Jak się zmienia styl, to gra fajna muzyczka. Style są podzielone na kategorie. Polecam styl: transformers. (Ja miałam przejściowe problemy po użyciu tych stylów, czasami ikonka kosza jest źle wyświetlana, ale teraz wszystko jest okey.)
3. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - tu też są niezłe style wizualne.
4. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - tutaj są tylko pojedyncze tapety, ale niektóre style są fajne.
5. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - tutaj jest sporo stylów wizualnych do pobrania.

DwD99, myślę, że znajdziesz tu coś ciekawego. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości