Przejście ze "starego" konta na "nowe"

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

Przejście ze "starego" konta na "nowe"

Post06 sie 2014, 12:33

Witam!
Właściwie sam temat już mówi wiele za siebie, ale jednak to nie wszystko. wprawdzie konto w tym banku zostało założone w 2010 roku, ale już od 2011 nie działała mi karta bankomatowa i nie mogłem korzystać z konta przez internet. Niedawno dokonano tam aktualizacji danych osobowych i nawet mówiłem, że po prostu nie mogłem wejść na konto a chcę przejść na nowe obecnie. Czy w związku z tym może być taka niespodzianka jak w przypadku konta w banku PKO gdzie za 6 miesięcy zwłoki z rozwiązaniem konta musiałem zapłacić ponad 50 zł? Bo proponowano mi taką opcję, ale wolę się naprawdę upewnić.
Bo zawsze mogę złożyć wniosek o nową kartę bankomatową, ale w sumie też nie wiem co z tym może się wiązać.
Chciałbym poznać opinie tych, którzy mieli podobną sytuację albo jeżeli po prostu przechodzili ze starego konta na nowe.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Przejście ze "starego" konta na "nowe"

Post07 sie 2014, 00:26

Jakie konto , nazwa, każde ma inny regulamin. No i jaki bank, bo jest pko bp oraz sa.

vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

Przejście ze "starego" konta na "nowe"

Post07 sie 2014, 17:58

Na innym forum nazwa banku była podana w temacie. To bank Millenium a typ konta to konto osobiste. Troche czytałem na temat pewnych niespodzianek ni stąd ni zowąd m in odnośnie tego banku. Jeżeli będą chcieli, aby im coś zapłacić za prowadzenie "starego" konta to żeby nie było tak, że mnie na miejscu do tego zmuszą, bo jak będą tak próbowali zrobić to już naprawdę wyjdę z siebie.
A jeśli taka niespodzianka może nastąpić to nie wiem. w MBanku założyć konto jak będą próbowali mnie tak załatwić? Czy może w innym? Nie wiem jakie teraz są oferty odnośnie kont osobistych ze strony banków. A wiem że to przez pracownika banku nie zostałem poinformowany o tym, że powinienem mieć nowe hasło. O millekod tylko się spytałem. Wchodzę do panelu logowania a tu: podaj hasło. I zonk. Aż to wypomnę jak tam znowu będę, gdy będą mieli do mnie jakieś wielkie ale.



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości