W jakim banku polecacie założyć konto?

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
serse72

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2013, 08:56

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post09 paź 2013, 09:04

Ja mam mBank i prywatne i firmowe i walutowe. Jakość obsługi często pozostawia wiele do życzenia, ciągle jakieś zmiany, cudowanie, ale przy zachowaniu rozsądku i ostrożności jeszcze nic nie zapłaciłam za prowadzenie konta

tomek44

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 03 sty 2014, 22:18

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post03 sty 2014, 23:06

Zależy w jakim celu chcesz założyć konto? Najlepiej w takim, w którym otrzymasz wysoko oprocentowaną lokatę.
Masz tutaj zestawienie. Może coś wybierzesz dla siebie. Zestawienie jest z grudnia więc jeszcze aktualne.

Kod: Zaznacz cały

http://gielda-inwestora.pl/inwestycje-klasyczne/lokaty-finanse-osobiste/raport-lokaty-w-grudniu-srednia-stawka-na-dwuletnich-lokatach-wrocila-powyzej-3-proc

Awatar użytkownika
Seler

Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 26 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: Trójmiasto

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post02 lut 2014, 05:40

mBank'uś :)
,,Dum Spiro, Spero''
Dopóki oddycham, nie tracę nadziei

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post02 lut 2014, 10:37

mBank ale jak ma się usługi dodatkowe i karty to prowadzenie konta nie jest bezpłatne, tylko podstawowe gołe jest za free, za wszystkie dodatkowe usługi trzeba płacić miesięcznie, nie są to wysokie kwoty ale są.

Co do lokat, lepiej już w co innego zainwestować, 3% z lokaty to są grosze. Trzeba by wpłacić ok 100k PLN żeby coś konkretniejszego z tego wyciągnąć.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

fiodor123

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 06 lut 2014, 13:10

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post06 lut 2014, 13:52

Ja mam w alior syncu i konto jest darmowe więc mogę polecić

Awatar użytkownika
Seler

Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 26 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: Trójmiasto

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post09 lut 2014, 02:46

Jaki bank moglibyście mi polecić...
Niedługo stuknie mi 18 i chciałabym przenieść się z mBanku, do jakiegoś bardziej bezpiecznego i statecznego. Handluje dużo przez internet, również za granicą, więc zależy mi na bezpieczeństwie, bo często kupuje bardzo drogie rzeczy i używam prostej poczty poleconej :D
Ofert jest tyle, ze idzie zwariować... Ktoś może jest w temacie i wie jakie banki dobrze prosperują... Nie posiadam stałego dochodu i nie trzymam jak na razie za dużych sum na koncie. Dopiero po osiemnastce pewno się trochę odbije od dna xd
Z góry dzięki za info ;-)
,,Dum Spiro, Spero''
Dopóki oddycham, nie tracę nadziei

Torad_eu

Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 30 maja 2013, 19:15

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post11 lut 2014, 16:07

Zobacz WBK gdzie wypłaty ze wszystkich bankomatów masz za darmo jak i prowadzenie rachunku,przelewy i nieograniczony dostęp przez internet. w Mbanku jest kilak ukrytych opłat.

Awatar użytkownika
Seler

Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 26 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: Trójmiasto

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post11 lut 2014, 19:42

A może ktoś założył sobie konto za granicą? Jak wtedy wyglądają sprawy przelewów i czy warto przelewać doraźnie pieniądze na polskie konto?
,,Dum Spiro, Spero''
Dopóki oddycham, nie tracę nadziei

Foxi

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2014, 16:20

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post12 lut 2014, 17:31

Również polecam Alior Sync. Wszystko za darmo, łącznie z bankomatami w Polsce i na świecie, jestem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
Seler

Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 26 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: Trójmiasto

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post12 lut 2014, 19:46

A dobrze prosperuje?
,,Dum Spiro, Spero''
Dopóki oddycham, nie tracę nadziei

Awatar użytkownika
VampirLord

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lut 2014, 22:56

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post14 lut 2014, 00:55

Zależy wszystko do banku i rodzaju konta 1 Mój bank PKO SA nie polecam duże opłaty i wogóle zrypany system płacenia w internecie siostra ma konto to czasem za 3-4 razem sie dopiero zaloguje jak by mieli miliony na kontach tak trudno sie obsługiwać a to konto junior od 13 roku zycia. 2 Bank i chyba w nim do śmierci zostane to to PKO BP. Wszystko ok zero problemów miła obsługa i wogóle zadowolony jestem PKO BP od 2007r do dziś :) tylko te ksiegowanie ostatnie do 17 mają a są banki 24/7 :)

Awatar użytkownika
Seler

Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 26 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: Trójmiasto

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post14 lut 2014, 12:11

Ja dostalam oferte od PKO efi.. chca mnie zachecic do przylaczenia sie do ich Domu Maklerskiego.
Zastanawiam sie, czy to w ogole ma sens
,,Dum Spiro, Spero''
Dopóki oddycham, nie tracę nadziei

vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post03 mar 2014, 20:10

Rozmawiałem z kimś niedawno i kiedyś ten ktoś miał możliwość umorzenia debetu na koncie bankowym w PKO po złożeniu podania (nie wiem tylko gdzie je składał). Tak więc myślę, że takiej opcji nie należy wykluczać. Nie dokonywane były żadne operacje na tamtym koncie. Na swoim to z 2 lata kompletnie nic nie robilem. Trzeba będzie się nad tym zastanowic. tylko wlaściwie jedno małe ale. Wtedy to pracownik banku podpowiedzial, gdzie takie podanie należy złożyć. Musiałbym kogoś podgadać. W ten weekend będę widzial się ze znajomą, co pracuje w SKOK-u Stefczyka (teraz to trochę inaczej chyba się nazywa) i może mi coś podpowie.



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości