W jakim banku polecacie założyć konto?

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post29 cze 2013, 20:54

Prawdopodobnie będzie możliwość założenia konta bez zbędnych ceregieli. Tak poprzedni wątek nie będzie tu grał żadnej roli. Nie grozi mi żaden rejestr dłużników. Ale już mniejsza z tym.
Jaki bank chwali sobie niejeden spośród Was? Jakie dostrzegacie w nich zalety? Rozumiecie mnie. W Google pewnych rzeczy nie da się od tak znaleźć. Wasze wskazówki mogą okazać się bardzo cenne.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post29 cze 2013, 21:02

Hejka, ja na razie mam złe wspomnienia :D
Na pewno nie polecę PKO BP za ich całą masę przeróżnych opłat. Po prostu za wszystko już każą płacić. Jedyna zaleta to spora liczba bankomatów.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post29 cze 2013, 22:43

Posiadam konto w GetinOnline internetowe i jestem zadowolona. Brak opłat za prowadzenie konta, kartę, wypłaty ze wszystkich bankomatów (sprawdzone wypłacałam z bankomatu PKO i nie pobrało żadnych opłat). Mają korzystne lokata, choć obecnie lokaty to na granicy z inflacją są :(

Ich nowy interfejs a'la metro mnie dobija, ale póki co działa jeszcze stary i jest ok.

Nie warto brać u nich konta z prezentem czy skarbonkowego. W pierwszym trzeba mieć stałe dochody min 1500 przez rok, żeby nie płacić za prezencik. W drugim przypadku trzeba sporo robić zakupów bezgotówkowych aby oddali kilka złotych.

vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post30 cze 2013, 17:44

Czyli jak Getin Banku mieć konto to takie zwykłe pospolite? Jeszcze popatrzę co oni oferują.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post30 cze 2013, 18:21

Tylko u nich uważaj na te oferty polisolokat bo to to oszustwo.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post04 lip 2013, 09:11

Dzięki za wskazówkę. Sam nie wiem jak to będzie, bo to potoczy się w zależności od tego, co będzie rozgrywało się w ciągu kilku dni.

Awatar użytkownika
mariner01

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 03 wrz 2012, 15:59

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post11 lip 2013, 17:49

Mam konto w ING. Płacę 3% prowizji od pobranych pieniędzy z obcych bankomatów + 7 zł opłata za kartę i utrzymanie konta.

vegan

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 lut 2013, 04:30

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post31 lip 2013, 16:27

Prawdopodobnie niedługo będę miał konto w GettinOnline. Tak więc mówię im, że chcę założyć najzwyklejsze konto i nic nie ryzykuję na to wygląda (no chyba że namówiliby mnie na te konta tzw. promocyjne, ale że moja asertywność nie zna granic, więc po prostu będą musieli :clever: )

izadora

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 02 sie 2013, 14:04

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post05 sie 2013, 14:23

Ja od lat mam konto w mBanku i jestem z niego bardzo zadowolona. Przygoda z BZW BK mi nie wyszła.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post06 sie 2013, 08:51

izadora pisze:Ja od lat mam konto w mBanku i jestem z niego bardzo zadowolona. Przygoda z BZW BK mi nie wyszła.


Credit Agricole.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

myhappyplace

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2013, 08:36

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post08 sie 2013, 09:18

Ja mam konto w mBanku i przyznam, że mam mieszane uczucia. Niby wszystko za darmo, ale zmuszają mnie do wielu rzeczy, na zasadzie: jak nie zrobisz tak i tak, to będziesz płacić tyle a tyle... Np. kwestia haseł: niby darmowe, ale tylko sms-owe, a jak ktoś jest tradycjonalistą i chce papierowe to już trzeba za każdą nową listę płacić. Takie przykłady można mnożyć.

k.wejman

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2013, 14:34
Lokalizacja: Warszawa

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post21 sie 2013, 14:45

sto procent polecam konto w Aliorze. Nie dość że jest za darmo, wszystkie bankomaty za darmo, przelewy za darmo, to jeszcze masz cash back 50 pln miesięcznie do 600 zł rocznie! Mistrzostwo świata. Jedyny warunek tych wszystkich bezpłatności to jeden przelew miesięcznie z tytułem "wynagrodzenie".

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post21 sie 2013, 18:33

k.wejman pisze:sto procent polecam konto w Aliorze. Nie dość że jest za darmo, wszystkie bankomaty za darmo, przelewy za darmo, to jeszcze masz cash back 50 pln miesięcznie do 600 zł rocznie! Mistrzostwo świata. Jedyny warunek tych wszystkich bezpłatności to jeden przelew miesięcznie z tytułem "wynagrodzenie".


mBank <3 !
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

pejonarska

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2013, 13:14

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post13 wrz 2013, 13:31

alior lub ing lub mbank (w tej kolejności)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

W jakim banku polecacie założyć konto?

Post15 wrz 2013, 09:09

pejonarska pisze:alior lub ing lub mbank (w tej kolejności)


Credit Agricole.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości