Windows 10 technical preview, co myślicie? Macie może już?

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
100%

Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 12 gru 2013, 22:38

Windows 10 technical preview, co myślicie? Macie może już?

Post27 sty 2015, 21:00

Ja właśnie mam od dzisiaj. Wizualnie jest fajny. Jak na razie programy zabezpieczające nie chcą się zainstalować. Do słuchania muzyki używam AIMP3 i działa ale tylko pliki z dysku, pliki pls. się zacinają.
Jak się ma połączenie z internetem podczas instalacji systemu to system sam wyszukuję sterowniki, ciekawe jak się gra na takim prototypie :D
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015, 21:00 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniosłem z Systemy operacyjne --> Rozrywka

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Windows 10 technical preview, co myślicie? Macie może już?

Post27 sty 2015, 23:38

Ja poczekam na oficjalne wydanie. Z prostej przyczyny, jeśli się zdecyduję to musi być już wersja stabilna, której nie będę musiał reinstalować po okresie próbnym.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

100%

Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 12 gru 2013, 22:38

Windows 10 technical preview, co myślicie? Macie może już?

Post30 sty 2015, 22:04

Ja tam jak mogę coś sprawdzić zanim kupię to tak robię. Windows 8 mi się nie spodobał, i choć 10ka to taka stuningowana 8ka to robi pozytywna wrażenia. System instalowałem na drugim dysku a nie na wirtualnym środowisku. Sam system nie ma problemów ze startem czy "zamułką"(no ale wiadomo każdy pc jest inaczej zbudowany). Dzisiaj zagrałem sobie w Civilization Beyond Earth i poszło dobrze.
Gdzieś kiedyś wyczytałem że Microsoft robi co drugi system dobry, ten może być tym drugim. :D



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości