Własny Kanał youtube

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Mroczny_Tygrys

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2014, 09:47

Własny Kanał youtube

Post05 sie 2014, 19:28

Postanawiam stworzyć własny kanał YouTube , puki co wrzucam śmieci na kanał na którym mam śmieci aby zrobić testy , stworzę niedługo właściwy kanał i jeśli pojawią się pierwsze godne uwagi materiały poinformuję o tym w tym temacie .

Puki co mam do was kilka pytań : Jak powinienem skonfigurować bitrate dla nagrywania filmów w rozdzielczości 2x1440p a dokładniej 2560x2880 w 30 fps ? . Nie ma to być konfiguracja pod YouTube tylko dla uzyskania najlepszej możliwej jakości . Nagrane pliki owszem będą na YouTube ale również będzie do pobrania plik z filmem nie przetworzonym przez YouTube , taki oryginał jeśli ktoś będzie chciał pobrać .

2 pytanie odnośnie paska menu windows , jak konkretnie wyłączyć go z górnego monitora na czas nagrywania , przeszkadza mi że gdy jest ukryty dzieli kreską film na 2 części i rozwija się gdy przejadę po nim kursorem , nie chcę tego efektu , jak to widać na filmie :
mały test z wykorzystaniem Windows Media Player :
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Program jaki zdecydowałem się użyć to Open Broadcaster Software , potestowałem kilka programów , większość nie widzi kilku monitorów , inne niekoniecznie spełniają moje wymagania , ten się okazał najlepszy


  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości