www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Luźne tematy, gry forumowe, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post10 lut 2011, 11:32

Witam,chciał bym wszystkich odstraszyć od logowania i rejestrowania a nie daj boże pobierać od nich.
Gdy niby nie winie wyglądająca rejestracja a faktycznie zawierasz "Niby" umowę gdy się już zarejestrowałeś i już dostałeś wezwanie do zapłaty Nie płać!!!
1.Umowa żeby była prawomocna musi być podpisana na papierze a nie przez internet
2.Umowa zawarta w tym przypadku masz prawo do odstąpienia od niej do 3miesięcy
3.Wystarczy że wysłaćć specjalne wypowiedzienie które nie długo umieszczę tutaj
4.Ta firma nie pozwie cię do sądu gdyż na tą firmę jest ogrom skarg i zażaleń i żaden sąd nie uzna jej racji bo wystarczy wpisać pobieraczek w googlach i żaden sąd nie wezmie ich pod uwagę pozwu gdyż oni sami nie są wiarygodnymi itd...
A Policja czeka jak ktoś złoży oficjalne złożenie o popełnieniu przestępstwa

Sam padłem ofiarą ich,nie dawno temu dostałem wezwanie do zapłaty prawie 100zł,ale postanowiłem że nie dam się oszukać i wysłałem im tego samego dnia specjalne wypowiedzenie i jak do tej pory zero e-maila od nich o wezwaniu do zapłaty ponownym lub przed sądowym a okres zapłaty pierwszego wezwania minął w niedziele

Dziecko zarejestrowało się,i dostało wezwanie do zapłaty ?
Umowa zawarta z dzieckiem do 13lat jest nieważna !!!jeśli twoje dziecko dostało takiego e-maila to nie płać!!!
Umowa zawarta z dzieckiem od 13 do 17lat jest również nie ważna jeśli zostało zawarte bez zgody rodziców
Wystarczy napisać do nich specjalne wypowiedzenie które również wieczorem umieszczę

Podałem fałszywe dane przy rejestracji Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ?
Nie masz czego się obawiać,gdyż firma nie wystąpi do sądu z pozwem o oszukanie i podawanie podczas rejestracji a będzie musiała złożyć wniosek do Prokuratora o zgodę wydania danych przez Dostawce u którego masz internet bo dostawca nie może na ich wniosek wydać danych oni jedynie posiadają twoje IP prokurator nie wyda pozwolenia takiego gdyż dopiero się zajmują takimi sprawami powyżej 250zł uznaje za niską szkodliwość,

Masz jakieś pytania ?? napisz w temacie postaram się udzielić informacji
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post10 lut 2011, 11:37

Ja nie korzystam z pobieraczka :) słyszałem reportarze dawniej w TV i jakoś mnie to zniechęciło :P

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post10 lut 2011, 12:05

i jakoś się tobie nie dziwie,mnie też by to zniechęciło ;P
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post10 lut 2011, 12:05

Podobno wiele osób ma zapłacić dość spore sumy.

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post10 lut 2011, 12:08

no wiesz jak dla mnie,to tylko żerowanie na naiwności i strachu ludzi,a poza tym jak ktoś inny dostaje wezwanie do zapłaty więcej niż 100zł to już na prawdę wyłudzenie pieniędzy i wtedy to już warto iść na policje
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
Andziorka

VIP+
Posty: 594
Rejestracja: 06 kwie 2009, 17:50
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post10 lut 2011, 16:07

Kuzynka ma ten sam problem, 2 wezwania do zapłaty, fałszywe dane podała. Ale nie płaci ;)
'Oto dzień zwycięstwa nad rozumem, głupiej wrażliwości Twej..'

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post11 lut 2011, 05:19

A czy twoja koleżanka napisała odpowiedniego e-maila do nich ???
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
Andziorka

VIP+
Posty: 594
Rejestracja: 06 kwie 2009, 17:50
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post11 lut 2011, 13:17

Kuzynka odpisała im:
W związku z tym, że po okresie próbnym nie korzystałam z programu Pobieraczek, proszę o przedstawienie mi odpowiedniego dokumentu świadczącego o tym, iż podjęłam kontynuację z wami, tj wybranie pakietu. Po drugie na stronie głównej wyraźnie widnieje napis darmowe testowanie, więc na jakiej podstawie wysyłają państwo kwotę do zapłaty.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy na usługi Usenet

Na podstawie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, oświadczam, że nie korzystałam z usług Pobieraczek.pl od dnia zawarcia umowy oraz odstępuję od zawartej z Eller Service S. C. umowy o świadczenie usług Usenet.


Odpisali jej:
Szanowna Pani Terra,

Ze względu na nie wywiązanie się przez Panią do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 15.09.2010 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Pani na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Pani zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Panią podczas zawierania umowy adres:

XXXX
XXXX
XXXX

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pani adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 15.09.2010 to XXXXX. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Pani danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pani z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:


Ale już im nie odpisała i od października spokój ;)
'Oto dzień zwycięstwa nad rozumem, głupiej wrażliwości Twej..'

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post11 lut 2011, 16:35

ten ostatni list to dla nich ostatnia szansa że może ktoś bardzo się przestraszy i zapłaci
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
Andziorka

VIP+
Posty: 594
Rejestracja: 06 kwie 2009, 17:50
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post11 lut 2011, 16:47

Masakra z tym pobieraczkiem, głupich szukają.
'Oto dzień zwycięstwa nad rozumem, głupiej wrażliwości Twej..'

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post11 lut 2011, 19:57

@Andziorka, ten mail z odpowiedzią zawiera dużo błędów, nie tak się pisze tego typu oficjalne informacje. Jednym słowem pisał to lamer.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Andziorka

VIP+
Posty: 594
Rejestracja: 06 kwie 2009, 17:50
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post11 lut 2011, 21:24

Właśnie doszłam z Kuzynką do tego samego wniosku, dlatego sprawę kazałam jej brzydko mówiąc - olać. Minęły 4 miesiące i nic się nie stało :)
'Oto dzień zwycięstwa nad rozumem, głupiej wrażliwości Twej..'

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post11 lut 2011, 21:37

Wpiszcie sobie w google Pobieraczek Interwencja/Uwaga, był o tym reportaż, ogólnie olewać - nic nie odpisywać, od istnienia pobieraczka nie została założona ANI JEDNA sprawa w sądzie przeciwko komuś kto się tam zarejestrował (miedzy innymi dlatego że sami są na boku z prawem - pirackie pliki)

@Down
W końcu warn \o/

xnn pisze:Btw to fake jest przerabiałem to rok temu, zadzwoniłem do gościa i go wyzywałem od tamtej pory 0 e maili o jakąś "zapłatę"
Zapewne się przestraszyli zbuntowanego 15 latka :lol:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2011, 18:57 przez Maciak Plock, łącznie zmieniany 1 raz.

xnn

Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 16 gru 2010, 16:28

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post12 lut 2011, 12:46

Ten co ma chodź trochę oleju w głowę i rozsądnie myśli nie zapłaci, tylko frajer co jest *** bo jak matka się dowie to wp**** spuści, elo.

Btw to fake jest przerabiałem to rok temu, zadzwoniłem do gościa i go wyzywałem od tamtej pory 0 e maili o jakąś "zapłatę"
Ostatnio zmieniony 12 lut 2011, 12:46 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: ocenzurowanie posta + warn

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

www.pobieraczek.pl masz problem z nimi?nie martw się

Post18 lut 2011, 23:37

Tak jak pisałem ostatnio że dostałem drugie pismo a teraz dostałem jeszcze 3 pismo że mogę odstąpienie od umowy jest bezprecedensowe i muszę zapłacić a odpisałem im takiego e-maila

Ja z Adwokatem mam już przygotowaną całą dokumentacje na was temat i waszych nieczystych grach.Poważne i niepowtarzalne argumenty o nieważności umowy mogę wymienić jeden z punktów który mamy przygotowanych,umowa została zawarta nieświadomie nie zostałem jasno po informowaniu że umowę jakąś akceptuje bo rejestracja a podpisywanie umowy to całkiem dwie inne rzeczy,rejestrując się nie było po informowany o tym że umowę zawieram lecz tylko rejestruje się na portalu,a następna sprawa nigdy nie pobrałem ani jednego pliku ponieważ nie dało się pobrać a nawet nie doszedłem do tego jak pobrać,i nie macie żadnego prawa narzucać mi jakiegoś abonamentu, a mianowicie rejestrując się nie potwierdzałem informacji że chce taki i taki abonament

Jeśli wam się chce tyle fatygi o głupie niecałe 100zł to proszę bardzo ja jestem przygotowany na to,NIE BOJE SIĘ WAS,tym bardziej że nie posiadam pracy własnego mieszkania ani niczego swojego haha ciekawe co mi zabierzecie ;P mogę wam kupić lizaki za 10gr ;p i się nie denerwujcie tak bo wam pikawki pójdą,a poza tym tacy jak wy to już w łóżku powinni leżeć a nie straszyć po nocach
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:



  • Reklama

Wróć do „Rozrywka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości