Czarny ekran po zalogowaniu się

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Haunebu

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2011, 13:21

Czarny ekran po zalogowaniu się

Post31 gru 2011, 15:12

Otóż mój problem wygląda następująco . Przed kilkoma godzinami ściągnąłem Avasta (darmówke) wersję 6.0. Po instalacji uruchomiłem ponownie komputer i tu zaczyna się problem. Po zalogowaniu się (obojętnie na jakie konto) nie pojawia się pulpit, tylko czarny ekran i kursor. Sprawdzałem wpis w Shell; wszystko poprawnie wpisane.

Oto logi:

OTL: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Extras: OTL nie wygenerował mi go
GMER: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (uprzedzam że GMER nie mógł mi zaznaczyć innych opcji oprócz pliki, rejestr i usługi
GMER: drugi log Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
DDS: Link który został podany na tej stronie http://www.hotfix.pl/obsluga-programu-dds-a146.htm nie działa dds.com. Pozostałe dwa działają.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2011, 15:12 przez cosik_ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat przenoszę

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Czarny ekran po zalogowaniu się

Post31 gru 2011, 15:40

Odinstaluj -> Google Toolbar, Conduit Engine, Softonic-Eng7 Toolbar, gry Toolbar, IMVU Inc Toolbar, Babylon, DAEMON Tools Toolbar, oraz odinstaluj McAfee (masz już innego antywirusa) tym -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, oraz stare zabezpieczenia StarForce`a w następujący sposób -> pobierz -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników -> wypakuj -> uruchom plik sfdrvrem.exe. Następnie uruchom Combofix`a -> http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=41 i podaj log z jego pracy.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Haunebu

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2011, 13:21

Czarny ekran po zalogowaniu się

Post31 gru 2011, 17:02

ComboFix Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
MCPR program pokazał mi błąd i nie wygenerował loga
usunąłem toolbare z poziomu Panelu Sterowania

Po dwukliku na sfdrvrem nic nie powinno się pojawić tak?

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Czarny ekran po zalogowaniu się

Post31 gru 2011, 17:20

Tak nic. Podrzuć jeszcze nowe logi z OTL.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Haunebu

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2011, 13:21

Czarny ekran po zalogowaniu się

Post01 sty 2012, 11:46

Nowy log Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 01 sty 2012, 12:46 --

OK dziwnym trafem dzisiaj się zalogowałem i wszystko działa jak należy. Robiłem przywracanie systemu więc to może to. Sprawa zamknięta i dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Czarny ekran po zalogowaniu się

Post09 sty 2012, 15:33

Rzeczywiście temat do zamknięcia, bo nasze działania również zostały cofnięte.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości