Czarny ekran w windowsie 10 ETC

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Sandalki

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2019, 11:56

Czarny ekran w windowsie 10 ETC

Post04 paź 2019, 12:10

Jak już wpomiałem w temacie, po zostawieniu kompuera na kilka dni w hotelu robotniczym, przy włączaniu był czarny ekran, zresetowałem do ustwaień fabrycznych, laptop co prawda sie uruchamia, ale nie mogę zainstalować np jdownloadera, wyskakuje instalacja a potem nie dzieje się nic.
Jak chciałem wykonać logi z GMERA to po jakiś czasie wyskakiwał bluescreen, a probowałem 3 razy i za każdym to samo.
Daję te logi które udało mi się wykonać, jesli potrzeba coś więcej, postaram się to zrobic :)

OTL Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
OTL extras Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
FRST Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
FRST addition Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

electrolux

Ekspert
Posty: 319
Rejestracja: 06 lut 2017, 00:26

Czarny ekran w windowsie 10 ETC

Post04 paź 2019, 13:54

Nie masz żadnej infekcji.

GMER nie jest doskonałym narzędziem, bardzo często sprawia takie same, jak u Ciebie, problemy.

Być może problem z zainstalowaniem "jdownloadera" są spowodowane ostatnią aktualizacją Systemu - od kilku miesięcy Microsoft daje aktualizacje, które szybko okazują się fatalne w skutkach, i to nie tylko dla programów lub Systemu, ale nawet ... uszkadzają komputer.

Nawiasem mówiąc: log Addition.txt sugeruje, że masz uszkodzony dysk twardy. Nie wiem, czy to prawda, ale nie można w tej sytuacji wykluczyć takiej możliwości.
.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości