Czy mogę prosić o pomoc w sprawdzeniu logów FRST w celu wykrycia potencjalnych zagrożeń na moim komputerze?

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Waynedax

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2024, 18:15
Lokalizacja: Mexico
Kontaktowanie:

Czy mogę prosić o pomoc w sprawdzeniu logów FRST w celu wykrycia potencjalnych zagrożeń na moim komputerze?

Post11 lut 2024, 13:26

Czy ktoś może sprawdzić awaryjne logi z mojego laptopa po wykryciu wirusów i pomóc mi zdiagnozować problem?
Jak mogę rozwiązać problem z powolnym działaniem systemu na moim komputerze?
Dlaczego proces svhost sprawia, że mój komputer się zacina i jak mogę to naprawić?
Czy ktoś może pomóc mi zidentyfikować i usunąć podejrzane procesy w tle oraz zlikwidować problem przegrzewania się mojego laptopa?
Dlaczego zużycie procesora na moim komputerze wynosi 100% i jak mogę to naprawić?
Dlaczego mój laptop nie wykrywa podłączonego pendrive'a i jak mogę to rozwiązać?
Czy ktoś może sprawdzić awaryjne logi z mojego laptopa w celu zidentyfikowania problemu z logowaniem?
Jak mogę zoptymalizować działanie mojego powolnego laptopa?
Jak mogę rozwiązać problem z hakiem na mojej domowej sieci WiFi i jakie są długotrwałe skutki takiego ataku?
Czy istnieje instrukcja usuwania wirusa "Conficker" i jak mogę go usunąć z mojego komputera?
Czy istnieje instrukcja usuwania wirusa Sality i jak mog

electrolux

Ekspert
Posty: 319
Rejestracja: 06 lut 2017, 00:26

Czy mogę prosić o pomoc w sprawdzeniu logów FRST w celu wykrycia potencjalnych zagrożeń na moim komputerze?

Post16 lut 2024, 14:40

Nie widzę tu logów FRST.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości