Jak usunąć TR/Vundo.Gen Trojan ???

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Someliero

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2009, 10:42

Re: Jak usunąć TR/Vundo.Gen Trojan ???

Post15 lip 2009, 22:12

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- Dzisiaj, 22:15 --

Zanim zrobiłem ten scan Combofixem, zrobiłem scanowanie AVIRA i znalazłem jeszcze 3 trojany, które chyba usunąłem po przez wyłączenie i włączenie przywracania systemu bo znajdowały się w Volume System. :) - wszystko to przed scanem Combofixem.

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Jak usunąć TR/Vundo.Gen Trojan ???

Post15 lip 2009, 22:32

Jest wreście - czysto.! :)

1. Odpal OTL i wywołaj go z opcji CleanUp, zgódź się na czyszczenie + restart komputera.

2. Przeskanuj komputer tym programem: Malwarebytes Anti-Malware.

3. Przeskanuj obszar mojego komputera Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum.

=====
K.

Someliero

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2009, 10:42

Re: Jak usunąć TR/Vundo.Gen Trojan ???

Post15 lip 2009, 22:48

Ok. narazie robie kolejny scan Avira. 60% poszło i na razie nic nie znalazło :) Jak się skończy to zrobię to co napisałeś.
:)

-- Dzisiaj, 12:30 --

Coś nie chce mi się odpalić ten Kaspersky online? Przy aktualizacji jakiś błąd wyskakuje, zły raport lub coś takiego, ale to chyba nie jest już tak istotne. Avira nic nie znajduje czyli prawdopodobnie jest czysto :) WIELKIE DZIĘKI Kamilu za pomoc, pomnik Ci postawie ;)
Cały piękny dzień walki z trojanem i WIN!
Pozdrawiam Serdecznie!

P.S.
Co mam zrobić z tym plikiem FIX.REG który zapisał mi się na pulpicie??? Mam go gdzieś przenieść?



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości