Log Combofix

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
janna

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2009, 09:24

Log Combofix

Post05 cze 2009, 10:03

Witam ,
Kiedy wylogowuję się ze skrzynki gmail pojawia się taka informacja:
Jesteś wylogowany(a) z tego konta.

Wylogowanie mogło nastąpić automatycznie, ponieważ inny użytkownik zalogował się, korzystając z tej samej przeglądarki. Aby móc w dalszym ciągu korzystać z tego konta, musisz zalogować się ponownie. Ma to na celu ochronę Twojego konta oraz zapewnienie poufności Twoich informacji
Proszę o sprawdzenie Log combofix
http://www.wklejto.pl/35135
z poważaniem JANNA
Ostatnio zmieniony 05 cze 2009, 13:45 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniono kolor treści posta (zielony i czerwony są kolorami zastrzeżonymi i nie do użytku przez użytkowników)

Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Posty: 758
Rejestracja: 26 lis 2008, 22:37
Kontaktowanie:

Log Combofix

Post05 cze 2009, 13:58

Przeskanuj komputer jeszcze programem Spybot Search & Destroy -> http://hotfix.pl/infusions/pro_download ... php?did=19 i podaj raport.
Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Będzie Tak Jak Było Kiedyś...
Obrazek
Otrzymałeś od nas pomoc? Podoba Ci się to forum? - Poleć nas znajomym.

Teoria - wszystko wiemy, ale nic nie działa.
Praktyka - wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
My łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. :D

janna

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2009, 09:24

Log Combofix

Post05 cze 2009, 19:27

wynik skanowania to :
doubleclick

Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Posty: 758
Rejestracja: 26 lis 2008, 22:37
Kontaktowanie:

Log Combofix

Post05 cze 2009, 19:41

Przy wpisie powinien być mały plusik, którego wciśniecie spowoduje pokazanie dodatkowych informacji.
Jeśli będzie napis 'cookie' i ikonka ciasteczka to można spokojnie wywalić.

Jeśli jednak będzie tam informacja ze to program, albo wpis do rejestru to oznacza większy problem. Wtedy napisz w jakim kluczu znajduje się wpis.

Z tego co pamiętam DoubleClick wyświetlając bannery na różnych stronach internetowych zbiera informacje o użytkownikach odwiedzających te strony, w celu dokładniejszego dopasowania wyświetlanych reklam do profilu użytkownika.
Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Będzie Tak Jak Było Kiedyś...
Obrazek
Otrzymałeś od nas pomoc? Podoba Ci się to forum? - Poleć nas znajomym.

Teoria - wszystko wiemy, ale nic nie działa.
Praktyka - wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
My łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. :D

janna

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2009, 09:24

Log Combofix

Post05 cze 2009, 19:57

po usunięciu doubleclick problem opisany wyżej nadal jest ..

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Log Combofix

Post05 cze 2009, 21:13

Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

janna

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2009, 09:24

Re: Log Combofix

Post06 cze 2009, 12:26

Witam ,
Dziękuję za wspieranie ....przeskanowałam ...Trojan nic nie znalazł a Spyware Doctor jedynie niskie zagrozenia ,ktore usunęłam ;
- Application.TrackingCookies - 6 infekcji
- Application.NirCmd - 15 infekcji
Problem nadal istnieje ......
:@

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Log Combofix

Post06 cze 2009, 12:36

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Wynika z tego, że chcesz być zalogowana na dwóch kontach jednocześnie. Sprawdź na internet explorer czy też się pojawia taki komunikat (albo na innej, bo wnioskuję że użyłaś Firefox). Jeżeli używasz kilku kont Gmail to wyloguj się ze wszystkich i zaloguj tylko do jednego. wyczyść pliki cookie - firefox - narzędzia - wyczyść prywatne dane - zaznacz ciasteczka

janna

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2009, 09:24

Log Combofix

Post06 cze 2009, 13:47

zainstalowałam nową przegladarkę firefox po odinstalowaniu poprzedniej
problem zniknął ...
weszłam na explorer a tu po wpisaniu własciwego hasła pojawilo się okienko Autouzupełniania z inf..,że cyt.wprowadzone hasło nie pasuje do przechowywanego
w systemie Windows dla tej nazwy uzytkownika ..Czy chcesz zmienic hasło przechowywane w systemie na nowy wpis ...naciskam TAK ....
Pojawia się Alert zabezpieczeń ...z treścią :Masz zamiar opuscic bezpieczne połaczenie.Inne osoby mogą ogladać informacje ..Czy chcesz kontynuować ...wciskam TAK - 2 razy inf..ta pojawia się i wchodze w konto ...wylogowaniu towarzyszy mi ta sama informacja 15 krotnie a nawet więcej ....nie mogę wyjść z konta ..więc naciskam Nie ...znaczy to , ze nie chcę kontynuować ..i wisi pusty ekran zamknęłam przegladarkę ...powtórzyłam to 2 krotnie i ta sama procedura ..Zaznaczam ze wyczyściłam w explorerze pliki tymczasowe ...hm ..Zawsze loguję się tylko do jednego konta ....nie w dwoch przegladarkach ...tylko jedna i jedno konto ...odpowiadam na sugestie chyba dobrze zrozumina przeze mnie ....podsumowując ...firefox teraz dziala poprawnie zaś z explorerem jest kłopot zapewne w ustawieniach ...Co Ty na to ?

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Log Combofix

Post07 cze 2009, 11:42

Log jest czysty.

Przeskanuj obszar mojego komputera Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum.



=======
K.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości