Nie mogę zalogować się do Facebooka

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
12325

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2013, 13:08

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post03 kwie 2013, 13:13

witam od tygodnia nie mogę się zalogować na stronie pojawia się komunikat błąd serwera czy ktoś wie co z tym zrobić
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2013, 15:45 przez seba86mu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Korekta tytułu.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

facebouk

Post03 kwie 2013, 15:05

Chcesz pisać na facebooku, a z użyciem swojego języka Masz problem. Może zarobiłeś bana jak poczytali kilka wypowiedzi. Wiem, że to złośliwe ale szanuj swój język.

A teraz, co z tym zrobić. Blokada facebooka ma dwa podłoża. Po pierwsze, wirusy. Po drugie, adresy dns, można je zmienić na tzw opendns.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post05 kwie 2013, 15:25

12325 pisze:witam od tygodnia nie mogę się zalogować na stronie pojawia się komunikat błąd serwera czy ktoś wie co z tym zrobić


+

lewy pisze:Chcesz pisać na facebooku, a z użyciem swojego języka Masz problem. Może zarobiłeś bana jak poczytali kilka wypowiedzi. Wiem, że to złośliwe ale szanuj swój język.

A teraz, co z tym zrobić. Blokada facebooka ma dwa podłoża. Po pierwsze, wirusy. Po drugie, adresy dns, można je zmienić na tzw opendns.


Proszę logi.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości