Nie mogę zalogować się do Facebooka

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Cj.

Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2012, 21:31

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post07 kwie 2013, 16:58

Nie wiem czemu ale gdy uruchomię ponownie komputer problem z opcją kopiuj wraca

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post07 kwie 2013, 17:21

Cj. pisze:Nie wiem czemu ale gdy uruchomię ponownie komputer problem z opcją kopiuj wraca


Jak łaskawie zaczniesz wykonywać instrukcję to może wreszcie usuniemy ten problem.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.


Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post07 kwie 2013, 20:34

Autoruns.


W Autoruns, w trybie awaryjnym odznacz, a następnie usuń (co się będzie dało):

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Adobe ARM
IgfxTray
NeroFilterCheck
NvCplDaemon
NvMediaCenter
nwiz
Persistence
RTHDCPL
Smart File Advisor


HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components

Wszystko.


HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Wszystko.


HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Desktop\Components

Wszystko.


HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects

Wszystko.


Task Scheduler

Wszystko.


HKLM\System\CurrentControlSet\Services

LightScribeService
MozillaMaintenance
NMIndexingService
NVSvc
WMPNetworkSvc


HKLM\System\CurrentControlSet\Services

Wszystko z frazą -> File Not Found.


HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify

igfxcui


Logi.


Następnie podajesz nowe logi z OTL.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.


Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post08 kwie 2013, 20:04

Logi.


Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

:OTL

FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=3: C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\1.3.21.135\npGoogleUpdate3.dll (Google Inc.)
FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=9: C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\1.3.21.135\npGoogleUpdate3.dll (Google Inc.)
CHR - Extension: Dokumenty Google = C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aohghmighlieiainnegkcijnfilokake\0.0.0.6_0\
CHR - Extension: Dysk Google = C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\apdfllckaahabafndbhieahigkjlhalf\6.2_0\
CHR - Extension: YouTube = C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\blpcfgokakmgnkcojhhkbfbldkacnbeo\4.2.5_0\
CHR - Extension: Szukaj w Google = C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\coobgpohoikkiipiblmjeljniedjpjpf\0.0.0.19_0\
CHR - Extension: AdBlock = C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gagalgomhifgcmeciklindhpaihmecgi\4.23_0\
CHR - Extension: AdBlock = C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gagalgomhifgcmeciklindhpaihmecgi\4.23_1\
CHR - Extension: AdBlock = C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom\2.5.61_0\
CHR - Extension: Gmail = C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pjkljhegncpnkpknbcohdijeoejaedia\7_0\
O2 - BHO: (no name) - AutorunsDisabled - No CLSID value found.
O20 - Winlogon\Notify\AutorunsDisabled: DllName - (Reg Error: Value error.) - Reg Error: Value error. File not found
[2013-04-07 10:15:34 | 000,000,000 | -HSD | C] -- C:\Config.Msi
[2013-04-07 21:08:40 | 002,109,598 | ---- | M] () -- C:\Documents and Settings\user\Pulpit\AutoRuns.arn

:Files
C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update
C:\WINDOWS\tasks\*.*

:Commands
[clearallrestorepoints]
[emptytemp]


Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie w OTL -> Sprzątanie.

"KLiteCodecPack_is1" = K-Lite Codec Pack 6.2.0 (Basic)


Odinstaluj i zainstaluj Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników wersję.

Kroki Finalizujące.


Przeczyść dysk i rejestr Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Wykonaj pełne skanowanie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (nie gódź się na wersję testową), jeśli coś znajdzie usuń i daj raport.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Cj.

Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2012, 21:31

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post08 kwie 2013, 21:06

nie bardzo rozumiem co mam zrobić z tym:

"KLiteCodecPack_is1" = K-Lite Codec Pack 6.2.0 (Basic)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post08 kwie 2013, 21:10

Cj. pisze:nie bardzo rozumiem co mam zrobić z tym:

"KLiteCodecPack_is1" = K-Lite Codec Pack 6.2.0 (Basic)


Tak, jak napisałem, odinstalować i pobrać/zainstalować najnowszą wersję, ale to dopiero po wykonaniu skryptu (pamiętaj o logu z usuwania).
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.


Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post09 kwie 2013, 19:48



Opróżnij kwarantannę Malwarebytes`a (Usuń Wszystko).
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Cj.

Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2012, 21:31

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post09 kwie 2013, 20:08

Zrobione

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post09 kwie 2013, 20:13

Cj. pisze:Zrobione


Czy są jeszcze jakieś problemy? :)
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Cj.

Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2012, 21:31

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post09 kwie 2013, 22:52

Problem w dalszym ciągu występuje :(

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post10 kwie 2013, 19:45

Cj. pisze:Problem w dalszym ciągu występuje :(


Tylko powiedz teraz który? Opisz dokładnie problemy, które występują na chwilę obecną.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Cj.

Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2012, 21:31

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post10 kwie 2013, 21:10

Chodzi mi o ten problem z opcją np. kopiuj w przeglądarce google chrome w mozilli jest dobrze. Gdy chce np. coś skopiować zaznaczam naciskam prawy klawisz myszy i gdy najeżdżam kursorem na kopiuj nie "podświetla" się on wcale. Niby jest do mała usterka ale jest to trochę denerwujące.

P.S
Po naciśnięciu prawego klawisza nie podświetla się żadna opcja



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości