Nie mogę zalogować się do Facebooka

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post11 kwie 2013, 17:06

Cj. pisze:Chodzi mi o ten problem z opcją np. kopiuj w przeglądarce google chrome w mozilli jest dobrze. Gdy chce np. coś skopiować zaznaczam naciskam prawy klawisz myszy i gdy najeżdżam kursorem na kopiuj nie "podświetla" się on wcale. Niby jest do mała usterka ale jest to trochę denerwujące.

P.S
Po naciśnięciu prawego klawisza nie podświetla się żadna opcja


Czy skorzystałeś z tej porady?

kominekl pisze:
Cj. pisze:W mozilli wszystko jest ok. Problem dotyczy tylko google chrome.


Za pomocą Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników w trybie zaawansowanym odinstaluj Google Chrome (usuń wszystkie pozostawione resztki), a następnie pobierz i zainstaluj Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Cj.

Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2012, 21:31

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post11 kwie 2013, 22:56

Tak. ale jak usunąć te wszystkie pozostawione resztki? W tym programie zaznaczyłem google chrome i odinstalowałem. Trzeba zrobić coś więcej???

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post12 kwie 2013, 18:11

Cj. pisze:Tak. ale jak usunąć te wszystkie pozostawione resztki? W tym programie zaznaczyłem google chrome i odinstalowałem. Trzeba zrobić coś więcej???


Po naciśnięciu wybiera się przycisk Odinstaluj, a następnie wybiera się tryb, najbardziej zaawansowany jest ten rozszerzony po zakończonej deinstalacji naciskamy tam Dalej, gdzie program wyszukuje pozostałości na dysku i w rejestrze, które usuwamy.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Cj.

Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2012, 21:31

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post12 kwie 2013, 18:26

To tak właśnie zrobiłem i nie pomogło

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się do Facebooka

Post12 kwie 2013, 18:36

Cj. pisze:To tak właśnie zrobiłem i nie pomogło


Ciekawy problem. A spróbuj mniej więcej Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników poszukać w Chrome i wyłączyć, a następnie włączyć tę opcję.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości