Nie mogę zalogować się na Facebooka, pomocy..

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
kiedryk93

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2012, 17:48

Nie mogę zalogować się na Facebooka, pomocy..

Post13 maja 2012, 18:13

Witam, mam pewien problem: otóż od 2 dni nie mogę się zalogować na Facebooka tylko ze swojego komputera, z żadnej przeglądarki internetowej. Np w Google Chrome błąd wygląda następująco:
Brak odebranych danych
Nie można wczytać strony internetowej, ponieważ serwer nie wysłał danych.
Oto kilka propozycji:
Ponownie załaduj tę stronę internetową później.
Błąd 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Serwer zakończył połączenie bez wysyłania jakichkolwiek danych

Dołączam logi z programu OTL:

OTL - Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Extras - Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Proszę o pomoc, będę bardo wdzięczny :)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się na Facebooka, pomocy..

Post13 maja 2012, 20:01

"Malwarebytes' Anti-Malware_is1" = Malwarebytes Anti-Malware wersja 1.61.0.1400


Odinstaluj to oprogramowanie, ponieważ jest zainstalowane w złej formie.

O4 - HKLM..\Run: [Alcmtr] C:\WINDOWS\Alcmtr.exe (Realtek Semiconductor Corp.)
O4 - HKLM..\Run: [NvCplDaemon] C:\WINDOWS\System32\NvCpl.dll (NVIDIA Corporation)
O4 - HKLM..\Run: [NvMediaCenter] C:\WINDOWS\System32\NvMcTray.dll (NVIDIA Corporation)
O4 - HKLM..\Run: [nwiz] C:\WINDOWS\System32\nwiz.exe ()
O4 - HKLM..\Run: [USBToolTip] C:\Program Files\Pinnacle\Shared Files\Programs\USBTip\USBTip.exe (Pinnacle Systems GmbH)
O4 - HKLM..\Run: [VMware hqtray] C:\Program Files\VMware\VMware Player\hqtray.exe (VMware, Inc.)
O4 - HKCU..\Run: [AutoStartNPSAgent] C:\Program Files\Samsung\Samsung New PC Studio\NPSAgent.exe (Samsung Electronics Co., Ltd.)
O4 - HKCU..\Run: [DAEMON Tools Lite] C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe (DT Soft Ltd)
O4 - Startup: C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Autostart\HP Photosmart Premier Fast Start.lnk = C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqthb08.exe (Hewlett-Packard Development Company, L.P.)


To zbędne wpisy w autostarcie. Wejdź w START -> URUCHOM -> Msconfig -> Usługi -> odznacz usługę -> NVIDIA Display Driver Service (NVSVC). Resztę usunę skryptem.

Logi.


Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

:OTL

DRV - File not found [Kernel | Auto | Stopped] -- system32\DRIVERS\NVxbar.sys -- (NVXBAR)
IE - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings: "ProxyOverride" = *.local
FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=3: C:\Documents and Settings\Patryk\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\1.3.21.111\npGoogleUpdate3.dll (Google Inc.)
FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=9: C:\Documents and Settings\Patryk\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\1.3.21.111\npGoogleUpdate3.dll (Google Inc.)
O4 - HKLM..\Run: [NPSStartup] File not found

:Files
C:\Documents and Settings\Patryk\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update
C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Autostart\HP Photosmart Premier Fast Start.lnk
C:\Documents and Settings\Patryk\Pulpit\SafariSetup.exe
C:\Documents and Settings\Patryk\Dane aplikacji\Malwarebytes
C:\WINDOWS\System32\drivers\mbam.sys
C:\Program Files\Malwarebytes' Anti-Malware
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Malwarebytes
C:\Program Files\v9Soft
C:\Program Files\Common Files\Yahoo!
C:\WINDOWS\tasks\*.job

:Reg
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Alcmtr"=-
"NvCplDaemon"=-
"NvMediaCenter"=-
"nwiz"=-
"USBToolTip"=-
"VMware hqtray"=-
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"AutoStartNPSAgent"=-
"DAEMON Tools Lite"=-
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\DomainProfile\AuthorizedApplications\List]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\DomainProfile\AuthorizedApplications\List]
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List]

:Commands
[emptyflash]
[clearallrestorepoints]
[emptytemp]


Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie podajesz nowe logi z OTL.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

kiedryk93

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2012, 17:48

Nie mogę zalogować się na Facebooka, pomocy..

Post13 maja 2012, 20:30


Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się na Facebooka, pomocy..

Post13 maja 2012, 20:49

Logi.


Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

:OTL

O4 - HKCU..\Run: [Google Update] "C:\Documents and Settings\Patryk\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\GoogleUpdate.exe" /c File not found

:Commands
[emptyflash]
[clearallrestorepoints]
[emptytemp]


Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie w OTL -> Sprzątanie.

Windows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation


Zainstaluj SP3 -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180)


Zaktualizuj IE do najnowszej wersji (nawet, jeśli Go nie używasz) -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83216031FF}" = Java(TM) 6 Update 31


Odinstaluj i zainstaluj najnowszą wersję -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

"{AC76BA86-7AD7-1045-7B44-AA1000000001}" = Adobe Reader X (10.1.0) - Polish


Odinstaluj i zainstaluj najnowszą wersję -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

"KLiteCodecPack_is1" = K-Lite Codec Pack 3.8.5 Full


Odinstaluj i zainstaluj najnowszą wersję -> http://www.hotfix.pl/infusions/pro_down ... k-p155.htm.

Kroki Finalizujące.


Przeczyść dysk i rejestr CCleaner`em -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Wykonaj pełne skanowanie Malwarebytes`em Anti-Malware (nie gódź się na wersję testową) -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, jeśli coś znajdzie usuń i daj raport.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

kiedryk93

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2012, 17:48

Nie mogę zalogować się na Facebooka, pomocy..

Post13 maja 2012, 22:43

Udało się! Dzięki wielkie za pomoc! :)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Nie mogę zalogować się na Facebooka, pomocy..

Post14 maja 2012, 18:33

kiedryk93 pisze:Udało się! Dzięki wielkie za pomoc! :)


Nie ma za co ;) . Czy temat można zamknąć?
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

kataarzynaa

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:00

Nie mogę zalogować się na Facebooka, pomocy..

Post06 sie 2012, 21:15

Mam podobny problem jak ten opisany wyżej, tyle tylko, że mi nie tylko nie działa Facebook ale i inne rzeczy typu, dodanie zdjęcia ( ładuje się do 93% i później nic ), nie mogę zmienić avatara na GG, zmienić ustawień na nk, na niektórych stronach rejestrowanie też nie działa, dodawanie wpisów na bloga, hosting zdjęć, wysyłanie przez e-mail. Nie znam się zbytnio na tym, ostatnio oczyszczałam komputer wykrył dwa błędy, które usunęłam i nic. Liczę na pomoc.

-- 06 sie 2012, 21:11 --

Mam podobny problem jak ten opisany wyżej, tyle tylko, że mi nie tylko nie działa Facebook ale i inne rzeczy typu, dodanie zdjęcia ( ładuje się do 93% i później nic ), nie mogę zmienić avatara na GG, zmienić ustawień na nk, na niektórych stronach rejestrowanie też nie działa, dodawanie wpisów na bloga, hosting zdjęć, wysyłanie przez e-mail. Nie znam się zbytnio na tym, ostatnio oczyszczałam komputer wykrył dwa błędy, które usunęłam i nic. Liczę na pomoc.

//Proszę założyć swój temat w tym dziale oraz podać wymagane logi, intrukcje również mozna znalezc w tym dziale. Zamykam Temat.
djkamil09061991



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości