nie można nawiązać połączenia z serwerem google

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Rafi66

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 16 wrz 2012, 00:50

nie można nawiązać połączenia z serwerem google

Post21 lut 2013, 18:15

Nie mogę się połączyć z google w przeglądarce google chrome.
Kiedy próbuje się zalogować do konta google (Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników) to wyskakuje błąd "Strona internetowa jest niedostępna". Działa jedynie chrome://signin, lecz wtedy wyskakuje komunikat "nie można nawiązać połączenia z serwerem".
Problem występuje również na mozilli, tylko tam nie działa google.pl, a różne inne funkcje (np. konto youtube) tak, jak już pisałem wyżej odwrotoście tego jest na Chromie, którą zawsze używałem.
Usunąłem cookie, wyłączyłem firewalla, przeskanowałem kompa, przeinstalowałem przeglądarkę.
Problem może leżeć w rejestrze, którym wczoraj się "bawiłem", ale zrobiłem Backupa.


Teraz doszedł jeszcze jeden problem.
Nie mogę się zalogować do gry League of Legends, ani wejść Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Chciałem reinstalke gry zrobic i musze pobrac z innego źródła.
jak widać problem mam nie tylko z Google. nie mogę po prostu wejść na niektóre strony i logować się do niektórych gier.

to samo z
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
i logowaniem do poczty o2

Także Pando Media Booster (program potrzebny do odpalenia League of Legends) nie może się połączyć z serwerami. Piszę, że firewall blokuje dostęp, ale wyłączyłem zaporę systemu windows jak i zaporę Eseta, a proxy nie używam.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

nie można nawiązać połączenia z serwerem google

Post21 lut 2013, 23:12

Temat przeniosłem bo mi to na wirusy wygląda.

Podaj logi, o których tutaj mowa (tam Masz też linki do instrukcji) http://forum.hotfix.pl/bezpieczenstwo/regulamin-bezpiecze-stwa-t19001.html
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

nie można nawiązać połączenia z serwerem google

Post22 lut 2013, 20:10

Także Pando Media Booster (program potrzebny do odpalenia League of Legends) nie może się połączyć z serwerami. Piszę, że firewall blokuje dostęp, ale wyłączyłem zaporę systemu windows jak i zaporę Eseta, a proxy nie używam.


Zgadzam się z poprzednikiem, poza tym możesz wyłączyć zaporę.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości