pagefile.sys co to za plik

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Awatar użytkownika
szczerbate mleko

Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: 17 mar 2009, 20:06

pagefile.sys co to za plik

Post07 lip 2009, 22:51

witam
Chciałem zainstalować program , zapisałem go na dysku C spakowany był winrarem (jak powinno się prawidłowo rozpakować bo często mam z tym problem,) w tym przypadku kliknąłem na wypakuj tutaj wysypało się pełno plików ( czy w tych pliczkach znajdował się instalacyjny?) klikałem na nie ale program się nie zainstalował, i postanowiłem je usunąć .
I tak zrobiłem oprócz pliku o nazwie pagefile.sys gdzie przy probie usuniecie wyskakiwał komunikat ze jakiś program jego używa a teraz znowu klikiem na niego i gdy chcę go usunąć informuje mnie ze to plik systemowy
Aha plik plikiem ale ten to tak mi się wylał ze zajmuje 786MB i co mam z nim począć?
Ostatnio zmieniony 07 lip 2009, 23:01 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłem pisownię

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

pagefile.sys co to za plik

Post07 lip 2009, 23:05

To jest plik stronicowania i nie da się go usunąć. Więcej na ten temat Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

pagefile.sys co to za plik

Post07 lip 2009, 23:18

Aha plik plikiem ale ten to tak mi się wylał ze zajmuje 786MB i co mam z nim począć?

W miarę możliwości można spróbować go zoptymalizować. Więcej informacji uzyskasz tutaj => Odchudzanie systemu Microsoft Windows
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

pagefile.sys co to za plik

Post08 lip 2009, 09:52

Jeżeli plik nie ma końcówki *.vbs - to oznacza, że jest czysty. :)



===========
K.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości