Problem z logowaniem do facebooka

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
klosek12

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwie 2011, 19:44

Problem z logowaniem do facebooka

Post14 maja 2012, 21:11

jakoś IE dał mi pozwolić zainstalować mozille i dzięku temu mogłem zainstalować resztę programów prócz java zrzut zrobiony z błędem
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z logowaniem do facebooka

Post15 maja 2012, 15:04

jakoś IE dał mi pozwolić zainstalować mozille i dzięku temu mogłem zainstalować resztę programów prócz java zrzut zrobiony z błędem


Spróbuj pobrać z innego komputera.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

klosek12

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwie 2011, 19:44

Problem z logowaniem do facebooka

Post15 maja 2012, 21:31

udało się zainstalować java, zrobiłem skan anti-malware daje log, wykryło dwa syfki, które zostały usunięte wszystko działa dobrze, a nawet bardzo dobrze :D zdecydowanie lepiej niż wcześniej, dzięki bardzo za pomoc pozdrawiam
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z logowaniem do facebooka

Post16 maja 2012, 17:17

Malwarebytes.


Możesz zostawić to, co wykrył to fałszywe alarmy.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości