Problem z zalogowaniem do Facebooka. "Konto nieprawdziwe".

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
palmetto

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2013, 12:51

Problem z zalogowaniem do Facebooka. "Konto nieprawdziwe".

Post26 sty 2013, 14:00

nie moge sie zalogowac na facebook.Mam założone konto i gdy próbuje się logowac wyskakuje mi cytuje ''Otrzymaliśmy zgłoszenie z informacją, że Twoje konto może nie być prawdziwe. Serwis Facebook jest społecznością, w której użytkownicy udostępniają treści i kontaktują się, posługując się prawdziwymi danymi''.i tak to wyglada tylko że to jest moje konto bo sam je zakładałem...i juz tak przez 4 dni nie moge sie zalogować pomocy..

Paweł
Ostatnio zmieniony 26 sty 2013, 14:00 przez seba86mu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Korekta tytułu.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z zalogowaniem do Facebooka. "Konto nieprawdziwe".

Post26 sty 2013, 20:07

palmetto pisze:nie moge sie zalogowac na facebook.Mam założone konto i gdy próbuje się logowac wyskakuje mi cytuje ''Otrzymaliśmy zgłoszenie z informacją, że Twoje konto może nie być prawdziwe. Serwis Facebook jest społecznością, w której użytkownicy udostępniają treści i kontaktują się, posługując się prawdziwymi danymi''.i tak to wyglada tylko że to jest moje konto bo sam je zakładałem...i juz tak przez 4 dni nie moge sie zalogować pomocy..

Paweł


Proszę się zapoznać z regulaminem działu -> bezpieczenstwo/regulamin-bezpiecze-stwa-t19001.html.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości