Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
asakram

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2012, 23:15

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post11 maja 2012, 23:24

Jakoś po północy dziś jeszcze mogłem, a gdy wróciłem do domu koło 18 to już w tedy nie - otworzyć facebooka. Tzn. facebook się otworzył, ja spróbowałem zalogować, i to wszystko co dało się zrobić. usuwanie danych w przeglądarce dawało jedynie dojście do tego samego momentu.
Czytając regulamin nie znalazłem nic wzbraniającego się podpinać pod temat, więc pozwolę sobie. Przepraszam jesli robię źle ;]
Oczywiście proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.. a poniżej raporty z OTL.
otl.txt Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
extras.txt Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


ps. formata nie robiłem pare lat, bo posiałem windowsa. ale komputer i tak 'jest zamierzany' iść na złom.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post12 maja 2012, 16:13

Czytając regulamin nie znalazłem nic wzbraniającego się podpinać pod temat, więc pozwolę sobie. Przepraszam jesli robię źle ;]


Moderatorzy wycieli Twój temat do nowego tematu.

ps. formata nie robiłem pare lat, bo posiałem windowsa. ale komputer i tak 'jest zamierzany' iść na złom.


Format to kapitulacja ;) .

"DAEMON Tools Toolbar" = DAEMON Tools Toolbar
"Malwarebytes' Anti-Malware_is1" = Malwarebytes Anti-Malware wersja 1.61.0.1400
"UnityWebPlayer" = Unity Web Player
DRV - [2005-11-03 16:40:07 | 000,063,488 | ---- | M] (Protection Technology) [Kernel | Boot | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\sfvfs02.sys -- (sfvfs02) StarForce Protection VFS Driver (version 2.x)
DRV - [2005-08-10 14:44:04 | 000,050,688 | ---- | M] (Protection Technology) [Kernel | Boot | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\sfdrv01.sys -- (sfdrv01) StarForce Protection Environment Driver (version 1.x)
DRV - [2005-05-16 15:20:39 | 000,006,656 | ---- | M] (Protection Technology) [Kernel | Boot | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\sfhlp02.sys -- (sfhlp02) StarForce Protection Helper Driver (version 2.x)


Odinstaluj to oprogramowanie. Pierwszy program to zbędny pasek narzędziowy, drugi jest zainstalowany w złej formie (w tym układzie można uznać tylko darmową wersję tego skanera), a to trzecie to wtyczka ala vShare. Na końcu są pozostałosci prastarych zapór StarForce, które należy usunąć. W tym celu pobierz to -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników -> wypakuj -> i uruchom plik sfdrvrem.exe.

SRV - [2012-02-29 09:50:48 | 000,158,856 | R--- | M] (Skype Technologies) [Auto | Stopped] -- C:\Program Files\Skype\Updater\Updater.exe -- (SkypeUpdate)
O4 - HKLM..\Run: [KodakShareButtonApp] C:\Program Files\Kodak\KODAK Share Button App\Listener.exe (Eastman Kodak Company)
O4 - HKLM..\Run: [NvCplDaemon] C:\WINDOWS\System32\NvCpl.dll (NVIDIA Corporation)
O4 - HKCU..\Run: [KGShareApp] C:\Program Files\Kodak\KODAK Share Button App\KGShare_App.exe (Eastman Kodak Company)


To zbędne wpisy w autostarcie. Wejdź w START -> URUCHOM -> Msconfig -> Usługi -> odznacz usługę -> Skype Update i NVIDIA Display Driver Service (NVSVC). Resztę usunę skryptem.

Logi.


Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

:OTL

SRV - File not found [Auto | Stopped] -- c:\Program Files\Common Files\Protexis\License Service\PsiService_2.exe -- (PSI_SVC_2)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\DOCUME~1\Admin\USTAWI~1\Temp\catchme.sys -- (catchme)
IE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
IE - HKLM\..\SearchScopes,DefaultScope = {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}
IE - HKLM\..\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}: "URL" = Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników{searchTerms}&src={referrer:source?}
IE - HKLM\..\SearchScopes\{EEE7E0A3-AE64-4dc8-84D1-F5D7BAF2DB0C}: "URL" = Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników{searchTerms}&invocationType=tb50winampie7
IE - HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
IE - HKCU\..\URLSearchHook: {81017EA9-9AA8-4A6A-9734-7AF40E7D593F} - No CLSID value found
IE - HKCU\..\SearchScopes,DefaultScope = {0ECDF796-C2DC-4d79-A620-CCE0C0A66CC9}
IE - HKCU\..\SearchScopes\{0ECDF796-C2DC-4d79-A620-CCE0C0A66CC9}: "URL" = Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników{searchTerms}&AF=110000&babsrc=SP_ss&mntrId=645316aa00000000000000e04c04212e
IE - HKCU\..\SearchScopes\{171DEBEB-C3D4-40b7-AC73-056A5EBA4A7E}: "URL" = Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników{searchTerms}&locale=en_US&apn_ptnrs=PV&apn_dtid=&apn_uid=9855DBDA-88B3-4A8C-9A76-16003AE07505&apn_sauid=2BB6A496-ACCB-4E04-9429-3ABE1A5DBC8F
IE - HKCU\..\SearchScopes\{AD22EBAF-0D18-4fc7-90CC-5EA0ABBE9EB8}: "URL" = Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników{searchTerms}
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@real.com/nsJSRealPlayerPlugin;version=: File not found
FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=3: C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\1.3.21.111\npGoogleUpdate3.dll (Google Inc.)
FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=9: C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\1.3.21.111\npGoogleUpdate3.dll (Google Inc.)
FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@unity3d.com/UnityPlayer,version=1.0: C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Unity\WebPlayer\loader\npUnity3D32.dll (Unity Technologies ApS)
[2012-03-13 17:07:36 | 000,002,310 | ---- | M] () -- C:\Program Files\mozilla firefox\searchplugins\babylon.xml
O2 - BHO: (no name) - {02478D38-C3F9-4efb-9B51-7695ECA05670} - No CLSID value found.
O2 - BHO: (IEPluginBHO Class) - {F5CC7F02-6F4E-4462-B5B1-394A57FD3E0D} - C:\Documents and Settings\Admin\Dane aplikacji\Nowe Gadu-Gadu\_userdata\ggbho.1.dll File not found
O2 - BHO: (SingleInstance Class) - {FDAD4DA1-61A2-4FD8-9C17-86F7AC245081} - C:\PROGRA~1\Yahoo!\Companion\Installs\cpn0\YTSingleInstance.dll File not found
O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17} - No CLSID value found.
O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} - No CLSID value found.
O16 - DPF: {31435657-9980-0010-8000-00AA00389B71} Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (Reg Error: Key error.)
O16 - DPF: {68282C51-9459-467B-95BF-3C0E89627E55} Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (MksSkanerOnline Class)
O16 - DPF: {CAFEEFAC-0016-0000-0003-ABCDEFFEDCBA} Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (Reg Error: Key error.)
O16 - DPF: {E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7} Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (Reg Error: Key error.)

:Files
C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update
C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Unity
C:\PROGRA~1\Yahoo!
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\{FD7CAB3E-E895-4E98-9D68-A307CC601204}
C:\WINDOWS\tasks\*.job

:Reg
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"KodakShareButtonApp"=-
"NvCplDaemon"=-
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"KGShareApp"=-
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\DomainProfile\GloballyOpenPorts\List]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\DomainProfile\GloballyOpenPorts\List]
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\GloballyOpenPorts\List]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\GloballyOpenPorts\List]
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List]

:Commands
[emptyflash]
[clearallrestorepoints]
[emptytemp]


Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie podajesz nowe logi z OTL -> http://hotfix.pl/articles.php?article_id=143 i TDSSKiller -> http://www.hotfix.pl/instrukcja-obslugi ... r-a341.htm.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

asakram

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2012, 23:15

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post12 maja 2012, 16:46

log z OTL z usuwania -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
"zwykły" log z OTL -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
log z TDSSKillera -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Swoją drogą, czy to nie problem że pry skanowaniu w OTLu zaznaczałem opcję (i w pierwszym poście) "pliki młodsze niż 7 dni" (bo uznałem że skoro fb się "popsuł" nie wcześniej niż tydzień przed, to to wystarczy a skróci czas skanowania, i w tym tutaj wyżej skanie, żeby nic sie nie pogmatwało) ?

A w ogóle, spojrzałem sobie jednym okiem na ten log z usuwania, i co mi przykuło uwagę to..
Total Files Cleaned = 1 470,00 mb

W sumie to mnie trochę przeraziło. To normalne?:d

I jeszcze.. po tym wejściu w msconfig, przy kazdym włączaniu systemu pojawia się takie oto coś:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
klikam 'OK' i wlacza sie msconfig. Co z tym zrobić?


Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post12 maja 2012, 17:18

Swoją drogą, czy to nie problem że pry skanowaniu w OTLu zaznaczałem opcję (i w pierwszym poście) "pliki młodsze niż 7 dni" (bo uznałem że skoro fb się "popsuł" nie wcześniej niż tydzień przed, to to wystarczy a skróci czas skanowania, i w tym tutaj wyżej skanie, żeby nic sie nie pogmatwało) ?


Musi być tak, jak w instrukcji. Następnym razem "nie pajacuj" :D . Ustaw 30 ;) .

W sumie to mnie trochę przeraziło. To normalne?:d


Miałeś mnóstwo zbędnych plików tymczasowych. To normalne przy zaśmieconym komputerze.

klikam 'OK' i wlacza sie msconfig. Co z tym zrobić?


Wybierz -> "Nie pokazuj tego komunikat lub uruchom narzędzie konfiguracji systemu podczas uruchamiania systemu Windows" -> OK.

Logi.


Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

:OTL

O4 - HKCU..\Run: [Google Update] "C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\GoogleUpdate.exe" /c File not found

:Files
C:\Documents and Settings\Admin\Pulpit\tdsskiller
C:\Documents and Settings\Admin\Pulpit\sfdrvrem

:Commands
[emptyflash]
[clearallrestorepoints]
[emptytemp]


Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie podajesz nowe logi z OTL.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.


Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post12 maja 2012, 18:35

Logi.


Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

:OTL

:Files
C:\Documents and Settings\Admin\Pulpit\instaluj-PIT_pro_2012.exe
C:\Documents and Settings\Admin\Pulpit\tdsskiller.zip

:Commands
[emptyflash]
[clearallrestorepoints]
[emptytemp]


Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie w OTL -> Sprzątanie.

Windows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation


Zainstaluj SP3 -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Internet Explorer (Version = 7.0.5730.13)


Zaktualizuj IE do najnowszej wersji (nawet, jeśli Go nie używasz) -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

"{3248F0A8-6813-11D6-A77B-00B0D0160030}" = Java(TM) 6 Update 3
"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83216020FF}" = Java(TM) 6 Update 26


Odinstaluj i zainstaluj najnowszą wersję -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

"KLiteCodecPack_is1" = K-Lite Mega Codec Pack 1.51


Odinstaluj i zainstaluj najnowszą wersję -> http://www.hotfix.pl/infusions/pro_down ... k-p155.htm.

Kroki Finalizujące.


Przeczyść dysk i rejestr CCleaner`em -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Wykonaj pełne skanowanie Malwarebytes`em Anti-Malware (nie gódź się na wersję testową) -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, jeśli coś znajdzie usuń i daj raport.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

asakram

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2012, 23:15

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post13 maja 2012, 13:40

log z usuwania Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
wykonałem powyzsze instrukcje poza wlasnie sprzątaniem (to "sprzątanie" powoduje usunięcie service packa? - o tym niżej, dlaczego nie "sprzątnąłem"), instalowaniem sp3 i skanowaniem mbam'em (bo generalnie to ja pisze wlasnie prace maturalną, pzdr). I jakoś jakby coś blokowało tą stronę;o ładnych kilkanaście sekund ładowałem hotfix. przypadek, mam nadzieję?;)
czy obejdzie sie bez tego sp3? potrzebny mi teraz w miarę dzialający internet, a przy średnim 256kb/s będę to ściągał wieki;o

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post13 maja 2012, 13:58

Nie wiem po co używać takich komend jaki emptytemp czy clearallrestorepoint do usunięcia 2 plików które nie są zagrożeniami.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post13 maja 2012, 14:22

wykonałem powyzsze instrukcje poza wlasnie sprzątaniem (to "sprzątanie" powoduje usunięcie service packa? - o tym niżej, dlaczego nie "sprzątnąłem")


Przycisk Sprzątanie powoduje opróżnienie kwarantanny OTL i jego "deinstalację". Zastosuj to.

I jakoś jakby coś blokowało tą stronę;o ładnych kilkanaście sekund ładowałem hotfix. przypadek, mam nadzieję?;)


Był pewien problem.

skanowaniem mbam'em


Wykonaj Go koniecznie.

czy obejdzie sie bez tego sp3


Jak najszybciej możesz Go zainstaluj ;) .

Nie wiem po co używać takich komend jaki emptytemp czy clearallrestorepoint do usunięcia 2 plików które nie są zagrożeniami.


Pewnie uważasz, że powodowanie restartu do tak błahego skryptu to głupota. Jednakże komenda -> "emptytemp" nie opróżnia tylko pozostałości tymczasowych po usuwanych plikach, lecz wszystkie powstałe w danych lokalizacjach. Co do komendy -> "clearallrestorepoints" to rzeczywiście pierwotnie zostało przystosowane do opróżniania punktów przywracania w przypadku infekcji. Jednak można ją wykorzystać również do tego, by zbędne pliki nie powróciły, bo szkoda po prostu miejsca na dysku. A restart nic nie kosztuje, więc czemu mam żałować palców do pisania skryptu (pytanie retoryczne)? Wszelkie inne niepewności niezwiązane bezpośrednio z tematem proszę rozwiązywać prywatnie.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post13 maja 2012, 14:31

I jakoś jakby coś blokowało tą stronę;o ładnych kilkanaście sekund ładowałem hotfix. przypadek, mam nadzieję?;)

Przypadek.
Dzisiaj wyjątkowo od czasu do czasu występują problemy z ładowaniem stron http://forum.hotfix.pl/ oraz http://www.hotfix.pl/
Będzie to sprawdzone/naprawione.
Nie bierz tego pod uwagę, sprawdzaj inne strony a w razie dalszych problemów sprawdź inne DNS-y ;)
Najpierw wykonaj p/w instrukcje fachowców.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

asakram

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2012, 23:15

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post14 maja 2012, 17:17

No, zrobiłem to sprzątanie i działa. Dziękuję za pomoc ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post14 maja 2012, 18:32

asakram pisze:No, zrobiłem to sprzątanie i działa. Dziękuję za pomoc ;) Pozdrawiam


Nie ma za co ;) . Czy temat można zamknąć?
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

asakram

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2012, 23:15

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post19 wrz 2012, 15:11

Witam ponownie... Raz jeszcze dziękuję za pomoc wtedy, a teraz proszę o pomoc..teraz:o Problem.. właściwie ten sam. Wczoraj znów wystąpiły problemy z facebookiem - nie ładował się, wyglądało to jak w 1. poście tutaj. Jednak pomagało usunięcie facebookowych ciasteczek. Teraz 30 minut temu znów przestał się włączać, ale teraz usunięcie ciasteczek nie pomaga. Przepraszam, że wtedy nie odpisałem już "czy można zamknąć", poszedłem się cieszyć z fejsa i pewnie już tu nie zajrzałem. Ale przypomniałem sobie o Was:o Cóż, jestem chyba musze przyznać facebookowym nerdem:|

otl.txt Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
extras.txt Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Pozdrawiam

PS. czy dałoby radę znaleźć bezpośrednią przyczynę tego, że fb przestaje u mnie działać? działał 5 miesięcy a teraz znowu nie, tak jakbym coś zrobił, co mu "zaszkodziło"...
edit2. dla odmiany teraz fb znów zadzialał. Rano nie działał, teraz zaczął. no ale wciąż mysle ze to problem z moim kompem skoro.. zachowuje sie to tak samo jak wtedy w maju, z tym że teraz czasem działa. A nie sądze że to kaprys serwera fb, skoro znajomi nie mają tego problemu...

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post19 wrz 2012, 19:27

czy dałoby radę znaleźć bezpośrednią przyczynę tego, że fb przestaje u mnie działać? działał 5 miesięcy a teraz znowu nie, tak jakbym coś zrobił, co mu "zaszkodziło"...


Tu jest jakiś problem z połączeniem sieciowym. Po pierwsze przeinstaluj sterowniki do karty sieciowej, oraz zresetuj router (jeśli używasz).

"InstallShield_{D6CD26FD-CD7F-4C86-96A3-EEBFABE5FE47}" = Kies
"V9Software" = V9 HomeTool


Odinstaluj to oprogramowanie.

Logi.


Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

:OTL

IE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = pl.v9.com/idg/idg_1347271404_814791
IE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = pl.v9.com/idg/idg_1347271404_814791
IE - HKLM\..\SearchScopes,DefaultScope = {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}
IE - HKLM\..\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}: "URL" = Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników{searchTerms}&src={referrer:source?}
IE - HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = pl.v9.com/idg/idg_1347271404_814791
IE - HKCU\..\SearchScopes,DefaultScope = {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}
IE - HKCU\..\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}: "URL" = Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników{searchTerms}&src=IE-SearchBox&Form=IE8SRC
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=3: C:\Program Files\Google\Update\1.3.21.123\npGoogleUpdate3.dll (Google Inc.)
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=9: C:\Program Files\Google\Update\1.3.21.123\npGoogleUpdate3.dll (Google Inc.)
FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@adobe.com/FlashPlayer: C:\WINDOWS\System32\Macromed\Flash\NPSWF32.dll File not found
CHR - Extension: Skype Click to Call = C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\lifbcibllhkdhoafpjfnlhfpfgnpldfl\6.0.0.10201_0\

:Files
C:\Program Files\Google\Update
C:\Program Files\v9Soft
C:\WINDOWS\tasks\*.*
C:\Documents and Settings\Admin\Pulpit\totalczat-0.9.beta3-windows.exe

:Commands
[emptyflash]
[clearallrestorepoints]
[emptytemp]


Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie podaj log z ADWCleaner (z opcji Delete) -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników + log z TDSSKiller -> http://www.hotfix.pl/instrukcja-obslugi ... r-a341.htm + nowe logi z OTL -> http://hotfix.pl/articles.php?article_id=143 + log z Autoruns -> http://www.hotfix.pl/optymalizacja-auto ... s-a128.htm.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

asakram

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2012, 23:15

Problem z zalogowaniem sie na facebooka - logi OTL

Post20 wrz 2012, 14:58

Sterownik do karty sieciowej odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, te dwie wspomniane pozycje usunąłem.
Log z usuwania: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Log z ADWCleaner: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Log z TDSSKiller: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Nowy log z OTL: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Log z Autoruns: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości