Przeskakujace okienko, znika kursor w trakcie pisania

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Przeskakujace okienko, znika kursor w trakcie pisania

Post14 sie 2013, 12:48

czubatka pisze:nie ma ani jednego znaku zapytania.


Czy masz płytę ze sterownikami od producenta (przy kupnie komputera powinieneś ją dostać)?
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

czubatka

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 16 maja 2013, 15:36

Przeskakujace okienko, znika kursor w trakcie pisania

Post22 wrz 2013, 21:33

huh...wrocilem.
Mam plyte ze sterownikami, ale nie wiem, ktory z tych sterownikow obsluguje klawisz wysowajacy plyte.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Przeskakujace okienko, znika kursor w trakcie pisania

Post24 wrz 2013, 18:56

czubatka pisze:huh...wrocilem.
Mam plyte ze sterownikami, ale nie wiem, ktory z tych sterownikow obsluguje klawisz wysowajacy plyte.


Szukaj czegoś w ten deseń Dell KM713 Wireless Keyboard Caps Lock Indicator and Eject Key Application .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

czubatka

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 16 maja 2013, 15:36

Przeskakujace okienko, znika kursor w trakcie pisania

Post17 lis 2014, 21:43

Witam,
zreinstalowałem system ostatnio, wszystko swieżutkie, czysciutkie i problem powrócił, znowu znika mi kursor myszki. Znalazłem podobny problem na tym forum: problemy/znikajacy-kursor-windows-7-t26825.html
dokładnie opisuje to, co sie u mnie dzieje. Czy mógłbym jeszcze raz prosic o pomoc w usunięciu problemu?? Prosbe mam do Kominka, bo zrobil to ostatnio tip top! Nikt mi nie pomogł wczesniej.

-- 17 lis 2014, 22:43 --

Oto moje Logi: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Przeskakujace okienko, znika kursor w trakcie pisania

Post18 lis 2014, 14:27

Czysto.

czubatka

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 16 maja 2013, 15:36

Przeskakujace okienko, znika kursor w trakcie pisania

Post19 lis 2014, 14:26

Mimo wszystko, choć w logach jest ok, to problem nadal jest :(
Ostatnio zmieniony 19 lis 2014, 14:26 przez djarta, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: W takim razie temat ląduje w dziale Problemy.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości