Spowolnienie komputera

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
brysiu28

Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 31 mar 2012, 20:21

Spowolnienie komputera

Post02 wrz 2013, 20:26

Ten aktywator to RemoveWat 2.2.5.2 tylko rzecz w tym że nie wiem jak się tego dziadostwa pozbyć ...

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Spowolnienie komputera

Post02 wrz 2013, 20:32

brysiu28 pisze:Ten aktywator to RemoveWat 2.2.5.2 tylko rzecz w tym że nie wiem jak się tego dziadostwa pozbyć ...


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

brysiu28

Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 31 mar 2012, 20:21

Spowolnienie komputera

Post02 wrz 2013, 20:52

Wow to rzeczywiście pomogło ! lecz ten sam problem mam z EasyTune6 , za każdym razem się włącza ale to było dołączone do płyty głównej więc chyba jest potrzebne czy się mylę ?

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Spowolnienie komputera

Post02 wrz 2013, 21:00

brysiu28 pisze:Wow to rzeczywiście pomogło ! lecz ten sam problem mam z EasyTune6 , za każdym razem się włącza ale to było dołączone do płyty głównej więc chyba jest potrzebne czy się mylę ?


W logu z OTL nie widziałem, żeby samoistnie ponownie włączyło się EasyTune. Pokaż nowe logi z OTL to się przekonamy ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

brysiu28

Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 31 mar 2012, 20:21

Spowolnienie komputera

Post02 wrz 2013, 21:11

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników właśnie raz się włącza a raz nie, dziwne xD

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Spowolnienie komputera

Post02 wrz 2013, 21:28

Logi.


Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

:OTL

O2:64bit: - BHO: (no name) - AutorunsDisabled - No CLSID value found.
O2 - BHO: (no name) - AutorunsDisabled - No CLSID value found.
[2013-08-11 15:13:49 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Users\user\AppData\Local\Unity
@Alternate Data Stream - 4 bytes -> C:\Windows\SysWow64\ăd˛5;:Ŕ7•lˆýĹ$–.ü^+â˛"@4Gëć4ŤŰ&řX]®é?Đęj¤d…M SśO

:Reg
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce]
"EasyTuneVI"=-

:Commands
[clearallrestorepoints]
[emptytemp]


Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie w OTL naciśnij przycisk Sprzątanie.

Internet Explorer (Version = 8.0.7601.17514)


Zaktualizuj IE do Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (nawet, jeśli Go nie używasz).

"Mozilla Firefox 22.0 (x86 pl)" = Mozilla Firefox 22.0 (x86 pl)


W Firefox -> Pomoc -> O Programie -> Znajdź Dostępność Aktualizacji.

Kroki Finalizujące.


Wykonaj pełne skanowanie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (nie gódź się na wersję testową na końcu instalacji), jeśli coś znajdzie usuń i daj raport.
Przeczyść dysk i rejestr Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

brysiu28

Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 31 mar 2012, 20:21

Spowolnienie komputera

Post04 wrz 2013, 21:59

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Wszystko zaktualizowane, skanowanie trwa, potem jeszcze przeczyszczę CC i dam znać czy pomogło :D

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Spowolnienie komputera

Post04 wrz 2013, 22:01

brysiu28 pisze:http://wklej.eu/index.php?id=8ae9cf453c

Wszystko zaktualizowane, skanowanie trwa, potem jeszcze przeczyszczę CC i dam znać czy pomogło :D


OK. Czekamy na wykonanie instrukcji.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

brysiu28

Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 31 mar 2012, 20:21

Spowolnienie komputera

Post05 wrz 2013, 21:53

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

ehh... poza tym po usunięciu removewat znowu wywala mi komunikat o nielegalności systemu, niestety na tą chwilę nie mam funduszy na zakup oryginalnego windowsa a w aktywatory już nie chce się bawić i wiem, że to forum nie popiera nielegalności ale chciałbym chociaż wiedzieć ile mogę podziałać na takim nielegalnym windowsie i co się stanie potem ?

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Spowolnienie komputera

Post05 wrz 2013, 22:09

Nie wykonano akcji.


Dlaczego? Masz to usunąć.

ehh... poza tym po usunięciu removewat znowu wywala mi komunikat o nielegalności systemu, niestety na tą chwilę nie mam funduszy na zakup oryginalnego windowsa a w aktywatory już nie chce się bawić i wiem, że to forum nie popiera nielegalności ale chciałbym chociaż wiedzieć ile mogę podziałać na takim nielegalnym windowsie i co się stanie potem ?


A proszę cię bardzo ;) . Możesz użyć aktywatora. Mi to nie przeszkadza ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

brysiu28

Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 31 mar 2012, 20:21

Spowolnienie komputera

Post07 wrz 2013, 21:11

Usunięte, komp po tym wszystkim startuje znacznie szybciej, dzięki !!!!! :D

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Spowolnienie komputera

Post07 wrz 2013, 22:44

brysiu28 pisze:Usunięte, komp po tym wszystkim startuje znacznie szybciej, dzięki !!!!! :D


Opróżnij jeszcze kwarantannę Malwarebytes`a (przycisk Usuń Wszystko).
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości