Wirus w pliku sfc

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
dawidos0723

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 09 kwie 2009, 22:19

Wirus w pliku sfc

Post21 paź 2010, 12:15

Mam poważny kłopot, na mój komputer(Toshiba)wdarł się trojan i zainfekował system nie mogę wejść do dysku ani skorzystać z neta, tylko wyskakuje mi okienko aktywacji antywirusa za odpowiednią opłatą- tegoż to antywirusa nie mogę usunąć wogóle nie mogę wejść w panel sterowania ani przywrócić kompa do poprzedniego stanu, próbowałem z rozruchu awaryjnego i nic, system na którym pracuje to Windows 7 home edition- oryginalny, co mogę zrobić? zgrałem z płyty program do usuwania antywirusów i chciałem wgarć inny ale nie moge nawet zainstalować tego programu, macie morze jakiś link do antywirusa który uruchamia się z płyty przy starcie systemu? bo kolega miał podobny problem i użył tego programu z płyty i teraz jest ok- niestety nie pamięta nazwy ani też nie posiada tej płyt. Proszę o pomoc

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Wirus w pliku sfc

Post21 paź 2010, 13:02

Na początek użyj MalwareBytes Anti-Malaware.
Ustaw na PEŁNE SKANOWANIE!
To co znajdzie - USUŃ i wklej nam raport.

*********************************************************************************************

Infekcja = przenosze do Bezpieki.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości