Zrzuty z GMERA

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
NieWtemacie

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2016, 11:32

Zrzuty z GMERA

Post20 lis 2016, 11:40

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Witam. Wstawiam zrzuty wg. wskazowek z forum. Skanowalem komputer Spybotem i Anti-malware oraz antywirusami Estetem , AVG . Moj laptop ciagle chodzi glosno i dosc powoli a wczoraj zauwazylem dziwne sytuacje. Ogladalem mecz na streamie i nagle zminimalizowal sie obraz ,strona odswiezyla i kursor sam najechal na powiekszenie ekranu i mecz lecial dalej. Ogladalem w spybocie co wyszkuje i rzucily mi sie w oczy 2 pliki : win32.agent i win32.rootkit (nie wiem czy to cos groznego ,bo sie nie znam). Po zainstalowaniu AVG ,znalazl on trojana i usunal . Po ponownym znalazl identycznego i niby tez usunal.
Prosze o pomoc i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2016, 12:00 przez XMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniosłem z działu Problemy --> Bezpieczeństwo

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Zrzuty z GMERA

Post20 lis 2016, 11:58

Gmera używasz jedynie na wyraźne polecenie specjalisty z działu Bezpieczeństwo.

Wrzuć logi
FRST --> bezpiezowewczenstwo/korzystanie-z-frst-t28530.html

djarta pisze:6. Zatwierdzamy trzy razy OK. Wyświetlą się trzy notatniki: FRST.txt, Addition.txt i Shortcut.txt
Wszystkie trzy proszę wkleić.


Logi/raporty wklejasz na:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
lub Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
a na forum podajesz tylko linki do nich.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników




  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości