Blogowanie na ekranie

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Blogowanie na ekranie

Post05 gru 2016, 18:18

W ostatnim czasie sporo czasu poświęcam na rozwój swojej strony. Na moje nieszczęście nowe problemy wyrastają jak grzyby po deszczu, na szczęście większość udaje się szybko rozwiązać... no cóż muszę się chyba przyzwyczaić do tej nienaturalnej atmosfery. Blogowanie z pozoru jest miłe, przyjemne i bezproblemowe, życie pokazuje co innego.

Przez ten krótki okres udało mi się już popełnić kilka wpisów ;) Jeden lepszy drugi gorszy, ale każdy jest na przyzwoitym poziomie. Zresztą sami oceńcie ich poziom merytoryczny.

Trzy ostatnie wpisy:

1) Artykuł dotyczący Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, częsty problem w systemach Windows. Rozwiązanie problemu możecie także znaleźć na HotFix.

2) Nie ma nic gorszego jak Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, którego przygotowanie kosztowało nas poro wysiłku. Też nie tak dawno spotkała mnie ta nieprzyjemna sytuacja, postanowiłem przybliżyć wszystkim program, który poradził sobie z odzyskaniem pliku.

3) Wordpress to potężny skrypt ale też ma wady, do których moim zdaniem należy brak możliwości usunięcia aliasu kategorii. No cóż, trzeba było sobie jakoś z tym poradzić. Opis znajdziecie w moim wpisie dotyczącym Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości