Blogowanie na poważnie?

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Blogowanie na poważnie?

Post04 gru 2016, 19:05

Jak niektórzy z Was wiedzą lubię dużo pisać, w szczególności unikalne poradniki tematyczne. Od połowy 2009 roku zastanawiałem się nad stworzeniem własnej, w 100% profesjonalnej strony - bloga, poświęconego nowym technologiom. Niestety ówcześnie projekt nie wypalił z różnych przyczyn niezależnych ode mnie, postanowiłem skoncentrować się na HotFix, wprawdzie miałem kilka blogów, choćby i Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, lecz z braku czasu i faktu użytkowania darmowych platform nie wiązałem z tą działalnością dużych nadziei. Teraz w świetle ostatnich wydarzeń pomysł wraca na czołówkę i najprawdopodobniej do końca tego miesiąca uruchomię własnego bloga technologicznego.

Czy ktoś z Was ma jakiegoś bloga? Pochwalcie się :P
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Blogowanie na poważnie?

Post04 gru 2016, 19:06

Ja mam blog na tibia.pl ale go porzucam, teraz tylko hotfix się liczy ;)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Blogowanie na poważnie?

Post04 gru 2016, 19:06

Powiem że przez takie pisanie na luzie na forum komputerowym/blogu można się nieco odstresować :D
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Blogowanie na poważnie?

Post04 gru 2016, 19:06

Masz rację, ale uważam że pisanie bloga "na poważnie" jest lekko niestosowne, blog powinien być pisany na luzie, "od siebie"

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Blogowanie na poważnie?

Post04 gru 2016, 19:07

Owszem, ale wszystko można połączyć i luz, i przekaz merytoryczny, wtedy taki poradnik czyta się zupełnie inaczej. Zależy też od tematyki bloga, jeżeli miałby być technologiczny, o ścisłej tematyce, przedstawiający swoje umiejętności, kreowaniu wizerunku profesjonalisty w danej dziedzinie, to już na wielki luz nie można tutaj sobie pozwolić, ponieważ głównie liczy się przekaz merytoryczny, ale urozmaicenie bloga w ramach wielu wpisów również byłoby wskazane. taka jest moja opinia na ten temat.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości