Gorsze dni.

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Gorsze dni.

Post08 gru 2016, 18:53

Tak... dobrze widzicie chyba one przyszły... chodź oczywiście nie z mojej winy bo bym do tego nie dopuścił;>

Wszystko było pięknie ładnie cacy, ćwiczyłem sobie, chodziłem na ten boks aż do... 09.09.2011 (Sobota). Miały być sparingi, specjalnie olałem Szkołę, aby pójść się sprawdzić, nie było, ćwiczyliśmy normalnie. Jedyny problem tej soboty to to, że treningi są o 9 rano. Jak wiecie (a może i nie?;>) lubię pospać, najlepiej tak do 13-14, w końcu długo siedze w nocy.
Po treningu - wiadomo, cały spocony, przebrałem się, i wyszedłem, raz był wiatr było chłodniej, raz cieplej... no i się przeziębiłem, męczyło mnie to tydzień czasu. Odpuściłem siłownie i boks bo wiedziałem że nic z tego dobrego nie wyjdzie gdy będę ćwiczył chory. W weekend ostro się jarałem tym, że od dzisiaj wracam na siłownie i trenować boks... No ale co, było by za dobrze nie? Całą noc nie spałem, jakoś źle się czułem, w końcu o 6 rano biegłem do kibla rzygać... całą noc nie spałem, dziś 9 rano a ja pisze na blogu, czuje się trochę marnie chodź myślę że wyjdzie mi to na dobre. Po prostu będę bardziej dbał o zdrowie, już nie będę wychodził po treningu tak szybko, poczekam aż trochę ostygnę;) Co do ... wymiotów, no cóż, nie moja wina, czymś musiałem się zatruć albo stanęło mi coś na żołądku.
Miał to być pierwszy poniedziałek który polubię, ale niestety, nic z tego:)

Ogólnie i tak nie mam co narzekać, gdy jest źle, docenię czas w którym jest lepiej ;)
Wracam od jutra. Mam nadzieje że mi przejdzie.

Inaczej zaczynam postrzegać ludzi, bardziej doceniam te wartościowe osoby, chodź nadal jestem strasznie nie ufny.
Do tego poznałem fajną, interesującą i ciekawą dziewczynę, może kiedyś o tym napisze.
Też wydaje mi się że robię się jakiś bardziej... dojrzały, trochę zmieniam punkt widzenia na świat i inaczej zaczynam postrzegać pewne rzeczy, myślę, że wyjdzie mi to na dobre.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Gorsze dni.

Post08 gru 2016, 18:53

Maciak życzę Ci byś nie zawsze miał gorsze dni i żebyś kiedyś znów zaczął pisać na swoim blogu. Całkiem ciekawie się Ciebie czytało.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości