Hitlerowskie Ufo - Wieżysz?

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Hitlerowskie Ufo - Wieżysz?

Post04 gru 2016, 19:01

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Znajdziecie tam dalej części, to część 1/5, jest oczywiście 5 części.

Dlaczego o tym pisze?
w temacie po prostu CALMERA 1 użytkownik dał fotkę, na której strzela do dysków, gdyby nie było jego, ze strzelbą, powiedział bym że to UFO, Swego czasu się interesowałem 'zjawiskami Para normalnymi ufami i te pe'
Oto link do tej fotki
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (nie daje w IMG bo rozciąga) na youtube jest sporo filmików z zjawiskami paranormalnymi i UFO, czy wam też ta fotka przypomina 'UFO' ? ;)

Co do filmiku... sam nie wiem co o tym myśleć, Alianci atakowali szwabów, ci musieli wymyślać pojazd startujący w pionie, pozniej zaczęli tworzyć nagle cały projekt trafił szlak, lecz tyle lat minęło, i może coś z tego projektu powstało, sam przyznam, ze 3 lata temu w wakacje, około godziny 22:00 na boisku widziałem coś w kształcie trój kołowego pojazdu, składającego się z takich 3 okręgów świecących jak słońce, widziałem to ok 4sec na niebie, poruszało się bardzo szybko, sam nie wiem co o tym Myślec, do dziś nie daje mi to spokoju :)
Na filmiku jest powiedziane, że po pewnym czasie nad Ameryką zaczął się 'najazd UFO' coraz częściej, zgłoszenia były nawet do 500 na dzień, z 2 strony, uważam, że 'Ufolidki' Istnieją, jesteśmy 1 z miliarda miliardów planet, i miliona galaktyk, dlaczego życie miało by istnieć tylko na naszej planecie?:)
Jest bardzo wiarygodne potwierdzenie (wypadek UFO w roswell w 1947roku)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników tutaj możecie o tym incydencie poczytać

A co wy o tym wszystkim sądzicie? UFO istnieje, czy to wynalazek szfabów? ja sądzę że w obydwóch teoriach jest ziarno prawdy :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Hitlerowskie Ufo - Wieżysz?

Post04 gru 2016, 19:01

Zdjęcie przedstawia za mało szczegółów, przez co nie można czegokolwiek wywnioskować, poza jakimś tam obiektem który znalazł się przed obiektywem kamery.

Co do całości, ja akurat mieszkam stosunkowo blisko lotniska i akurat tego typu historie jak ta nie są mi obce, nawet w gazetach lokalnych opisywano swego czasu zdarzenia związane z tym zjawiskiem, fotografie, relacje świadków, więc powiedzmy że coś takiego istnieje.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości