Horoskop - Wierzycie?

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Horoskop - Wierzycie?

Post08 gru 2016, 18:55

Cześć.
Ten wpis, będzie dotyczył ogólnie horoskopu.

Jeśli jesteście chrzecijanami, to zapewne nie wierzycie w te... hmm, bzdury? Tym bardziej w to, że w jakim miesiącu się urodzimy, mamy na stałe przybite jakieś cechy charakteru czy zachowania, no cóż trudno w to wierzyć. Ja osobiscie podchodze do tego z lekkim dystansem, chodź nie mówie że nie wierze, ogólnie jestem katolikiem nie praktykującym, wierze w boga ale nie w kościół.

No ale tak jestem Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i myślę, że ten opis pasuje do mnie w 90%? A może nawet w 100%, aż ciężko uwierzyć co?
To co o mnie piszą:

Skorpion to najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku posiadający jednocześnie najtrudniejszy charakter. Skorpion cierpi na nadmiar energii życiowej. Uzewnętrznia się to w jego wielkim dynamizmie, aktywności, sile ducha i charakteru. Działa z pasją i odwagą, ma nieustanną chęć działania. [color=#0040FF]Zmaga się z życiem i uwielbia to. Jego żywioł to pokonywanie trudności. Swemu patronowi, Marsowi, zawdzięcza wojowniczość i agresywność. Jego przeżycia są zawsze skrajne, reakcje - gwałtowne. Cokolwiek robi, robi z namiętnością. Bystry i dociekliwy, ma ogromną intuicję. Przebiegły. Praca pochłania go całkowicie, wykonuje ją z pasją i wytrwale zmierza do celu - nie dla sławy ani kariery, lecz z autentycznego pragnienia działania[/color]. Bywa dobrym lekarzem, żołnierzem, naukowcem. Miewa zdolności artystyczne i literackie. Jest wspaniałym psychologiem. Mimo swego egocentryzmu i dumy, Skorpion jest bardzo przywiązany do przyjaciół i potrafi im pomagać w potrzebie. W towarzystwie słynie z ciętego języka i autorytatywności. Niestety, Skorpion jest podejrzliwy i nieufny, bardzo pamiętliwy i pesymistycznie nastawiony do życia. Często - mściwy. Zdarza się też typ negatywny o tak brzydkich cechach jak złośliwość, chytrość, despotyzm oraz skłonności do tyraństwa i okrucieństwa. Jednak, zły czy dobry, Skorpion nigdy nie jest nudny.

W miłości namiętny i zachłanny. Posiada silnie rozwinięty seksualizm i trudno wytłumaczalny magnetyzm. Kieruje się wyłącznie emocją. Współżycie z nim jest trudne - jest humorzasty i zazdrosny, lubi dominować. Biada temu, kto go zrani. Skorpiony są zwykle bardzo atrakcyjne i pociągające. Ich uczucie bywa silne, głębokie i trwałe. Nie interesują się błahymi flirtami "romansami za grosz". Ich życie erotyczne zaczyna się zwykle wcześnie i trwa długo.

Skorpion jest z natury partnerem konfliktowym, ale jednocześnie fascynującym. Najlepiej układają się jego związki z Bykiem i Lwem (po wzajemnym przy stosowaniu się). Szansę powodzenia ma także z Bliźniętami, Rakiem, Panną i Wagą. Z innym Skorpionem może mu być albo bardzo dobrze, albo bardzo źle. Zdecydowanie mniej dobre dla Skorpiona są Strzelec, Wodnik i Ryby. Z Baranem natomiast czeka go tylko wojna.

Dzieci-Skorpiony są inteligentne i bystre, bardzo zdolne i chłonne, ale trudne do wychowania, nieposłuszne i krnąbrne. Są nadmiernie ruchliwe i żywe.

Skorpion powinien kształtować w sobie opanowanie i trzeźwość myśli, a także starać się wyzbyć egoizmu i chęci panowania.

Dla Skorpiona szczególnie ważny w diecie jest siarczan wapnia, którego niedobór powoduje nieżyty, choroby płuc, wrzody oraz schorzenia wątroby i nerek. Sól ta występuje obficie w produktach podanych dla Raka, które powinien często jadać także i Skorpion.


Więc tak, to co pogrubiłem raczej się z tym zgadzam, w sumie bliska mi osoba też. To co jest pogrubione jest godne uwagi i pewnego wyjaśnienia; )

Nadmiar energii życiowej - zdecydowanie tak ; )

wielkim dynamizmie, aktywności, sile ducha i charakteru - zdecydowanie, nie poddaje się, lubię progres.
pasją i odwagą, ma nieustanną chęć działania - Proste, co mam siedzieć pod schronem? ;> Nie próbujesz nie wygrywasz.
Zmaga się z życiem i uwielbia to - No pewnie że tak ; d

reakcje - gwałtowne - hmm, zależy kiedy, często jestem spontaniczny.

namiętnością - no chciał bym, okaże się mam nadzieje że nie długo: P
Bystry i dociekliwy - Czy bystry, nie wiem, dociekliwy jestem, najbardziej w spawach które mnie dotykają, lub mogą mieć wpływ na relacje między mną, a 2gą osobą.

Praca pochłania go całkowicie, wykonuje ją z pasją i wytrwale zmierza do celu - nie dla sławy ani kariery, lecz z autentycznego pragnienia działania - No jasne, jak coś robić, to nie na pół gwizdka nie?;> można to zrobić szybciej, lepiej i skuteczniej więc... Nie ma opierdala*** się!

zdolności artystyczne i literackie - ta... Na pewno literackie, dyslektyk więc może dlatego nie: )
Jest wspaniałym psychologiem - Ciężko powiedzieć, wysłuchać wysłucham, doradzić mogę tylko optymistycznie wg mojego punktu widzenia.

Mimo swego egocentryzmu i dumy, Skorpion jest bardzo przywiązany do przyjaciół i potrafi im pomagać w potrzebie - Egocentryzm, nie wydaje mi się, ważne, aby nikt nie wchodził mi w drogę, co do tego przywiązania... hmm wydaje mi się że jestem, już Parę osób to skutecznie wykorzystało i teraz ciężko zdobyć u mnie zaufanie.

ciętego języka i autorytatywności - cięty język?;> jak najbardziej, autorytatywność - nie koniecznie

podejrzliwy i nieufny, bardzo pamiętliwy - oj tak, lepiej mi nie wchodzić w drogę, co do podejrzliwości i nie ufności, myślę że jest to spowodowane tym że zostałem nie 1 krotnie wykorzystany: )

Pesymistycznie nastawiony do życia - ja? No gdzieee ;> jestem pesymistycznie nastawiony do ludzi, życie mam w swoich rękach.
mściwy - oczywiście, trudno nie być mściwym skoro ja daje komuś serce a on to wykorzystuję, prędzej czy później za to zapłaci: )

Złośliwość - myślę że jestem, jest to spowodowane tym, że ludzie mają marzenia i jakieś cele a boją się do nich dążyć, zostawiają swoje marzenia w rękach losu.

despotyzm, skłonność do tyraństwa i okrucieństwa - Zdecydowanie się tego wyzbyłem, kiedyś taki byłem, wstyd przyznać no ale trzeba było udowodnić jakim to się nie jest kozakiem i w ogóle fajnym kolesiem, minęło mi to już dawno, jestem z tego bardzo zadowolony: )

W miłości namiętny i zachłanny - chciał bym...
wytłumaczalny magnetyzm - no coś tam przyciąga chyba tych ludzi do mnie: P chodź ja ich skutecznie odpycham, naprawdę ktoś musi mi przypaść do gustu abym go za akceptował.

Kieruje się wyłącznie emocją - NIE! ... Znaczy... Hmm te emocje, skutecznie zabijam: ) chyba czas z tym skończyć.

Współżycie z nim jest trudne - jest humorzasty i zazdrosny, lubi dominować. Biada temu, kto go zrani. Skorpiony są zwykle bardzo atrakcyjne i pociągające - Oko za oko, jesteś porządku dla mnie? Ja będę podwójnie.

Nie interesują się błahymi flirtami "romansami za grosz" - no tutaj musiałem aż zwiększyć Czcionkę aby rzucało się to w oczy, zdecydowanie tak, tym bardziej że nie lubię poznawać ludzi za bardzo się już przejechałem, nie mam zbytnio potrzeby przebywania z ludźmi.

Konfliktowy - No na Głowę sobie wejść nie dam, szczególnie drażni mnie, jak ktoś mnie zmusza do złamania swoich zasad i nie rozumie TWARDEGO NIE!

opanowanie i trzeźwość myśli, a także starać się wyzbyć egoizmu i chęci panowania. - Pracuje nad tym ; ) opanowanie chyba jest, co to trzeźwości myśli, w przenośni i dosłownie, do sylwestra nic nie pije a dalej zobaczymy.

No... to by było na tyle o mnie, a jak jest z wami? Wierzycie w te horoskopy? Opiszcie z czym się zgadzacie a z czym nie, jak widzicie u mnie sporo się sprawdza, macie to potwierdzone w poprzednich moich wpisach na blogu: )
Oczywiście nie musicie dawać takich wpisów jak ja długich itp, ale chociaż krótko zwięźle i na temat proszę.

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

Horoskop - Wierzycie?

Post08 gru 2016, 18:55

na 2 babka wróżyła ;) tak jest z horoskopami; nie ma tam nic o Tobie tylko ogólniki, które podświadomie próbujesz przypisać pod Twoje życie, charakter etc.

zrób eksperyment daj komuś do przeczytania kto nie jest skorpionem nie mówiąc mu o tym że jest to horoskop dla skorpiona i niech się wypowie czy zgada się z tym opisem, zapewne część cech potwierdzi a część jak Ty zaprzeczy

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Horoskop - Wierzycie?

Post08 gru 2016, 18:55

No właśnie dałem 1 przyjacielowi, powiedział że w sumie się zgadza; )

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Horoskop - Wierzycie?

Post08 gru 2016, 18:56

Nie wierzę w horoskopy.


PS Strona z tym skorpionem jest źle oceniana przez Panda WOT. Nie wiem czemu ale uważaj na wirusy o oszustów. Zmieniłem więc link na nofollow
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Horoskop - Wierzycie?

Post08 gru 2016, 18:56

Znalazłem ciekawy artykuł o horoskopach, jeśli ktoś chociaż troszeczkę się tym interesuje, warte jest przeczytania.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości