Kozaki Jot Pe (haha)

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Kozaki Jot Pe (haha)

Post08 gru 2016, 18:28

Cześć, dziś chciał bym wam opisać dość szeroki problem z którym boryka się polska (inne kraje też, ale pod inną nazwą). Mianowicie JP. Podejrzewam że 90% czytających spotkało się z tym i wyznawcami tej "wiary".

JP znajdziemy wszędzie, od chodnika, słupa, głowie i czole (lol) po napisy na Bluzach, spodniach, skarpetkach i śliniaczków dla dzieci.
Przedział wiekowy? - Nie istnieje. Są ciuszki dla dzieci JP aby ich ojciec (też wyznawca JP, przeważnie dres, często z kartoteką) mógł pokazać, jaki to jego dzieciak i on nie są "zajebiści". Hasło te zostało wprowadzone do obiegu przez Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, którzy próbują nagrywać rap. Nawijają głównie o Jeb*niu Policji, również o sexie, grubych melanżach i dziwkach. Zarabiają głównie na gimbusach, którzy chcą być fajni i kupują bluzy JP za 200pln+ aby mieć szacun wśród innych gimbusów i czuć się ważnymi, często zapuszczają "Firma - JP na 100%" (oczywiście na maxa) aby pokazać że są jeszcze fajniejsi, niż reszcie się wydaje. Szkoda że te marne piony z gimnazjum nie mają w ogóle do czynienia z organami ścigania, może jedna dziesiąta ich wszystkich została raz spisana przez policję.
W Technikum jest podobnie, ludzie kupują bluzy PROSTO oraz JP, aby pokazać jacy są fajni, starają się być jak najbardziej groźni, miałem do czynienia z jednym z nich, niestety, powiedziałem mu 2 zdania i już nie był taki groźny jakiego udawał :< Tak się spłoszył że myślałem że sie zaraz zesra XD.
Nie wiem co tym ludziom uderza do głowy aby nosić takie ciuchy, do prosto nic nie mam (po za ceną, 350PLN za bluze to lekka przesada). Osobiscie wstydził bym się założyć coś z "JP", zauważyłem że starci ludzie (i nie tylko) mylnie sądzą, że Jest to jakiś kult Jana Pawła II.

Uważam że Firma niszczy polski Hip Hop, pojawiają się pewne stereotypy, że jak słucha Hip Hopu, to na pewno ćpun i pijak. Tak samo jak stereotyp że jak łysy to na pewno bandyta :evil:
Sam z kumplami ciągle kpimy z tego całego JP, przecież to trzeba być kretynem aby założyć coś takiego na siebie.

Zapewne wielu z was zastanawia się, skąd ten mój pesymizm do tego... no własne, nawet nie wiem jak to nazwać, myślę że najbardziej stosowne określenie które już funkcjonuje w sieci od dłuższego czasu to KULT JP

A dlaczego o tym piszę?
A mianowicie, wczoraj w nocy skończyła mi się woda. była godzina 23 w nocy, wszystkie sklepy pozamykane, a że siedzę do 4-5 rano (już z tym kończę) postanowiłem pójść kupic sobie Wodę do sklepu 24h który jest oddalony 15minut drogi. Było bardzo ciepło więc czemu nie ;)

W sumie za bardzo się nie bałem, nie raz o tej godzinie się podróżowało (raz spotkała mnie pewna nie przyjemność o 3 rano, gdzie doszło bójki). Ok, dotarłem. Patrzę, przed Sklepem radiolka, hmm ciekawe co tu się dzieje, ok, wchodzę, a tam Pan Policjant :D kupował sobie fajki. stoję za nim, on już wychodzi, wchodzą KOZAKI JP lekko podpici, było ich ok 4-5, jeden bluza PROSTO, wytatuowany, byczek. Ten najbardziej "ganksta" Wszedł głośnym dzień dobry, gdy policjant go miną, i się odwrócił ten wyjechał z tekstem że nie do ciebie mówię co się odwracasz (oczywiście jak już wyszedł) kasjerka się spojrzała jak na debila, ochroniarz podobnie. Ja pewnie stoję przy kasie i czekam aż pani przyniesie baniak 5 Litrowy. Na szczęście nic do mnie nie gadali, zachowywali się jak by byli ze wsi. Biorę baniak, płace, równie pewnym krokiem ich mijam. Idę do domu, nic ciekawego po drodze mnie nie spotkało.

Na zakończenie... co do Firmy... słucham ich. ale wyłapuje tylko najciekawsze zwroty, lubię ich styl, nienawidzę ich niektórych przesłań jak i tego całego JP które ma chyba tyle samo przeciwników, co zwolenników.

Teraz pare absurdalnych zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Jak będziecie chcieli więcej, pisać ;)
No i oczywiscie słynne logo JP
Obrazek

A tutaj dzisiejsza wypowiedź mojego ziomka która tak mi się spodobała, że aż za jego zgodą postanowiłem go tu umieścić

11-06-2011 01:39:31 :: kondzio
a tymbardziej mnie wku****... ze naku**** tam wkolko o tym samym je***e psy je**** psy ciezkie zycie w blokach trzymamy ze swoimi ziomkami , szacunek wsrod moich ziomkow zycie jest ciezkie nie poddajemy sie i tak ciagle to samo tylko ze innymi slowami...

11-06-2011 01:40:12 :: kondzio
albo stoi grupka sobie jakas puszcza z tela hh i ostrzy

11-06-2011 01:40:14 :: kondzio
kozacy

11-06-2011 01:40:14 :: kondzio
sa

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Kozaki Jot Pe (haha)

Post08 gru 2016, 18:28

Szkoda, że z JP wiąże się tyle złego. I co ja biedna mam zrobić, takie są moje inicjały. I mojej Mamy. Moja Mama też nie wiedziała, co znaczy ten skrót, nawet nie zwracała na niego uwagi. Uważam, że policjantów należy szanować, bo pilnują porządku. Bez nich w kraju panowałaby anarchia. Szkoda, że wyrosło nam takie pokolenie. Wydaje mi się, że dawniej młodzież była inna- jednak też sprawiała problemy. :/
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Posty: 758
Rejestracja: 26 lis 2008, 22:37
Kontaktowanie:

Kozaki Jot Pe (haha)

Post08 gru 2016, 18:28

oj oj oj krótko mówiąc źle się dzieje JP i inne skróty nawiązujące do przemocy i braku szacunku stają się coraz bardziej popularne :(. Coraz mniej wśród młodych ludzi jest normalnych osób. Dla tych, którzy są przeciw idiotyzmowi i demoralizacji typu JP i innych szacunek i pokłon.
Sam również jestem przeciwnikiem JP i tych "strasznych" ludzi.
Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Będzie Tak Jak Było Kiedyś...
Obrazek
Otrzymałeś od nas pomoc? Podoba Ci się to forum? - Poleć nas znajomym.

Teoria - wszystko wiemy, ale nic nie działa.
Praktyka - wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
My łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. :D



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości