Kulinarne wpadki.

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Kulinarne wpadki.

Post03 lip 2023, 18:16

Proponuję temat o kulinarnych wpadkach, jakie się Wam przydarzyły.

Szukałam przepisu na smażoną sałatę mini rzymską i znalazłam, polecali by użyć łyżkę masła i trochę oleju, oraz jeden lub dwa ząbki czosnku. Niestety przesadziłam z czosnkiem, bo wzięłam jego cztery albo pięć ząbków, przez to w domu unosił się niezbyt miły zapach i moja Mama wietrzyła w kuchni, pokoju balkonowym i swoim.

Obrazek

------Połączono posty------

Obrazek

W internecie znalazłam przepis na smażoną sałatę lodową. Wykonanie: Liście sałaty podzielić na porcje i zanurzać w roztrzepanych osolonych jajkach . Następnie moczyć w bułce tartej i smażyć na głębokim oleju. Odsączyć na ręczniku kuchennym i podawać do obiadu, jako przekąska lub kanapek*.

W moim wykonaniu wyszło coś takiego:

Obrazek

Przynajmniej było smaczne.

* Źródło zdjęcia i przepisu:

Kod: Zaznacz cały

https://www.doradcasmaku.pl/przepis-smazona-salata-lodowa-317590


Ona została uznana za bezpieczną przez Bitdefender TrafficLight, McAfee Web Advisor i Avira Browser Safety.

------Połączono posty------

Kiedyś po ugotowaniu fasoli wyjęłam ją z garnka, do pozostałej wody dodałam kostkę warzywną i w ten sposób powstała najgorsza zupa fasolowa. Mój brat jak ją jadł, to zapytał się, gdzie jest fasola.

------Połączono posty------

Jak byłam mała, to moim popisowym daniem było ciasto ze śliwkami, którego przepis znałam kiedyś na pamięć. Przez pomyłkę użyłam mąki ziemniaczanej i zamiast ciasta wyszedł placek. Aha, jak byłam w ośmioletniej podstawówce to miałam w prodiżu upiec ciasto ze śliwkami, było tak dużo składników i je podwoiłam, wyszedł zakalec. :oops:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości