Lepiej późno niż wcale...

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Lepiej późno niż wcale...

Post08 gru 2016, 19:42

Szukam siebie w sobie i nie mogę odnaleźć.
Gdzie jest tamten dzieciak, który miał w sobie wiarę?
Gdzie jest uśmiech, który pocieszał innych?
I gdzie jest charakter, który zawsze był silny?


No tak... cześć... :|
Wracam po pół roku przerwy, nawet nie zdałem sobie sprawy kiedy to zleciało, kurde tyle się wydarzyło przez ten czas... głupio się czuje wracając po takiej przerwie, a pamiętam jak było 'no dobra, jutro o tym napiszę' koniec z tym. nigdy więcej przekładania na jutro i tak oto zleciało tyle czasu...
A tak bardzo czekałem na 31 grudnia, aby dodać wpis co chce osiągnąć w tym roku, jakieś swoje plany i nie tylko...

Dzisiejszy wpis, będzie raczej taki ogólny, abyście przygotowali się na to, co będę dodawał każdego dnia ;)
Ogólnie tak... zmieniłem klub treningowy, zacząłem chodzić na profesjonalną siłownie...
Psa już nie mam...
Studia oblane...
Rozwód...
Alimenty...
Szukanie pracy...
Nowe znajomości...
Może nie wygląda to zbyt optymistycznie, ale sam wybrałem taką drogę aby uwolnić się od tego, co mnie dobija, podcina skrzydła... i tak jest. Fakt trochę się opuściłem przez to wszystko, już nie jestem taki silny jak byłem, za dużo sobie 'popuściłem' i dałem na luz, i zaczynam w sumie od nowa... od podstaw...
Nie wiem jak to będzie dalej, staram się być dobrej myśli ale z paroma sprawami nie umiem sobie poradzić, wywarły za duży wpływ na moją psychikę i coraz bardziej wątpię w to, że sam dam rade to ogarnąć.

Wierzę że wszystko się ułoży, znajdę pracę, będę trenował, nie poddam się muszę znaleźć w sobie znowu tą siłę, która kiedyś aż mnie rozrywała od środka i patrząc teraz na to co robiłem jeszcze nie dawno, jestem z siebie bardzo dumny. W sumie nadal jestem ;)
Planuję teraz dodawać codziennie 1 wpis które mi ciągle chodzą po głowie aby o nich napisać
Więc szykujcie się na co najmniej 5 wpisów o ciekawej treści i przemyśleniach!
Zapraszam codziennie i pozdrawiam :D


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości