Matura to... Bzdura cz. 2 ;)

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Matura to... Bzdura cz. 2 ;)

Post08 gru 2016, 18:47

No dobra... czas zająć się blogiem ;) już dawno nic nie pisałem, a sporo się wydarzyło, w sumie pozytywnego ;) No to zaczynamy.

Pamiętacie jak narzekałem na maturę w poprzednim temacie? Że kumpel ściągał a mi tak słabo poszło, że nie wiedziałem jak z tym Polskim i matematyką... ZDAŁEM MATURE! kurde tak się ciesze :D tym bardziej że nie było mowy o żadnym ściąganiu, czysta wiedza to dla mnie było coś, co było nie osiągalne, ale jednak wyznaczyłem sobie cele, wynik matury nie jest zachwycający ale ważne że zdałem! Osiągnąłem swój cel, cel pójścia na studia i ćwiczenia dalej, rozwijania się... no bo... DOSTAŁEM SIĘ NA STUDIA! i to nie byle jakie... bo na:

Wychowanie Fizyczne
Grafika i Projektowanie Gier
Sieciowe Systemy Operacyjne

Więc... osiągnąłem więcej niż chciałem (WF), oczywiście rozmawiamy o studiach dziennych:) Prawdo podobnie wybiorę WF bo tu czuje że mnie ciągnie, tym bardziej interesuję się coraz bardziej sportem i go uprawiam częściej i intensywniej... Fajnie było by być nauczycielem WF ;) Może nie ma z tego kasy, ale była by to przyjemność.
Dziś 02-08-2011 Idę się dowiedzieć jak jest z tym Kickboxingiem, w sumie dla niego podszedłem do matury aby dalej się rozwijać i lepiej niech nikt i nic mi nie staje na drodze ;)

Dążcie do celu, rozwijajcie się, upadajcie i wstawajcie, nie poddawajcie się nigdy, wkładajcie w to serce, pracujcie ciężko a cel będzie na wyciągniecie ręki!

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Matura to... Bzdura cz. 2 ;)

Post08 gru 2016, 18:48

Ale jest praca po tych studiach? Bo po grafice z pewnością.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Matura to... Bzdura cz. 2 ;)

Post08 gru 2016, 18:48

Nie mam pojęcia jak z pracą :(. Nie myślałem nad tym ale jeszcze mam czas aby się zastanowić być może pójdę na tą grafikę sam już nie wiem.



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości