Moje życzenia noworoczne

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Moje życzenia noworoczne

Post13 gru 2016, 22:08

Korzystając z tego, że stary rok się kończy i nadciąga nowy, chciałam Wam złożyć życzenia noworoczne.

Przede wszystkim życzę Wam zdrowia, a w razie konieczności brania różnych leków, by negatywnie nie wpływały na Wasze samopoczucie, oraz Wasz ogólny stan zdrowia. Życzę Wam aby rzadko Was dopadały różne infekcje, przeziębienia, aby członkowie Waszych rodzin, oraz osoby z Wami zaprzyjaźnione były zdrowe, bowiem uważam że zdrowie jest najważniejsze- często zależy od niego odczuwalny komfort życia.

Jeśli macie jakieś dzieci lub planujecie je mieć, życzę Wam aby dobrze się rozwijały, odnosiły sukcesy w szkole, o ile już się uczą, a Wam życzę możliwości zrealizowania Waszych marzeń, pasji, planów, o ile są właściwe.

Życzę Wam aby nowy rok był dobry, a w razie możliwości nie był gorszy od poprzednich lat, bo różne rzeczy się zdarzają. Aby do Was fortuna się uśmiechnęła, o ile jesteście dobrymi ludźmi.

Złym ludziom życzę by w końcu dopadła ich karząca ręka sprawiedliwości i zmusiła ich by zaprzestali robić złe rzeczy, np. szkodzić bliźnim, okradać ich, oszukiwać, wyłudzać od nich pieniądze, prześladować bliźnich i ich szpiegować, infekować im kompy, łamać prawo i obowiązujące reguły życia w społeczeństwie, itp.

Reasumując, dobrym ludziom, jak wiadomo niepozbawionym wad, życzę wszystkiego najlepszego, pomyślności, zdrowia i ogólnie wszystkiego najlepszego i oby zmiany, które nastąpią w naszym kraju, nie były aż tak złe, jak na to się obecnie zanosi. :(
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Moje życzenia noworoczne

Post13 gru 2016, 22:09

Dzięki za życzenia i nawzajem wszystkiego najlepszego :)

Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności w Nowym Roku !

Złym ludziom życzę by w końcu dopadła ich karząca ręka sprawiedliwości i zmusiła ich by zaprzestali robić złe rzeczy, np. szkodzić bliźnim, okradać ich, oszukiwać, wyłudzać od nich pieniądze, prześladować bliźnich i ich szpiegować, infekować im kompy, łamać prawo i obowiązujące reguły życia w społeczeństwie, itp.

Zły człowiek może się w każdej chwili naprawić i nie należy życzyć nic złego.
Wielu takich było i teraz są świętymi.
Ręka sprawiedliwości to Pan Bóg.

Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Moje życzenia noworoczne

Post13 gru 2016, 22:09

XMan, jako ateistka nie wierzę w sprawiedliwość boską i mam nadzieję, że źli ludzie, np. wykorzystujący naiwność i łatwowierność innych, np. osób starszych, albo dzieci, zostaną osądzeni i ukarani przez sądy.

Mam nadzieję, że osoby, które podniosą ręce na kobiety, małe dzieci lub innych niewinnych ludzi zostaną surowo ukarani.

Życzę im sprawiedliwego wyroku, a nie samosądu i długiej lub dożywotniej odsiadki w więzieniu.

Mam na myśli wszelkich socjopatów, jednostki aspołeczne, oraz gwałcicieli, pedofilów, morderców, oraz bezwzględnych oszustów i złodziejów, którzy lubują się w krzywdzeniu innych.

Również Ci którzy krzywdzą zwierzęta niech też zostaną surowo osądzeni, bowiem zwierzę nie jest rzeczą.

Poza tym uważam że niektórzy ludzie są skrajnie źli i nigdy nie odczują prawdziwej skruchy, więc powinni zostać odizolowani od reszty społeczeństwa, nawet dożywotnio, by już nikomu nie mogli zaszkodzić.

Oczywiście najlepiej by było, gdyby takie jednostki aspołeczne zostały powstrzymane zawczasu, czego również im życzę. :twisted:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości