Nietypowe danie królewskie

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Nietypowe danie królewskie

Post13 gru 2016, 19:09

Obrazek

Postanowiłam się podzielić z Wami przepisem na raczej nietypowe danie królewskie. Bo zamiast ugotować zupę królewską, ze szpinakiem, firmy Hortex zdecydowałam się przyrządzić ją na patelni. Wzorowałam się na tym że na opakowaniu zupy pieczarkowej, firmy Tesco, zaproponowali by usmażyć tą mrożonkę. (Z połowy tamtej mieszanki nawet zrobiłam całkiem dobry omlet, zgodnie z ich przepisem, ale niestety źle wyszedł.)

Więc wpierw rozgrzałam patelnię, później wylałam tam trochę oleju, następnie wlałam tam trochę wody i rozpuściłam w niej kostkę warzywną Maggi Duo. Potem na patelnię wrzuciłam mrożonkę i nieopatrznie dodałam jeszcze więcej wody, więc było jej zdecydowanie za dużo. Z tego powodu, że nie chciałam jeść zupo-podobnego dania zdecydowałam się zagęścić to co trafiło na patelnię. W małej filiżance wymieszałam cztery łyżeczki gęstej śmietany i dodałam do niej trzy łyżeczki mąki pszennej, potem dodałam to do dania. Ono całkiem ładnie się zagęściło. Pod koniec dodałam dwa ząbki czosnku, oraz dwa kawałki sera żółtego, jednak jego smak raczej nie był odczuwalny.

Na szczęście moja potrawa nie wyszła zbyt słona i była całkiem sycąca. Polecam. :)

----------------------------------------

Zupa królewska, przyrządzana w tradycyjny sposób też jest bardzo smaczna. Można jeść ją z dodatkiem ulubionego sera, oraz czosnku. Polecam. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości