Oszukać przeznaczenie ?

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Oszukać przeznaczenie ?

Post08 gru 2016, 19:52

Pamiętacie jak pisałem o Wypadku samochodowym ? Było to rok temu. Miałem napisać o kolejnym wypadku, który miałem 1 lipca ubiegłego roku... No cóż nie duży odstęp czasu prawda? A znowu byłem o mały włos abym stracił życie.
Obrazek
Mianowicie jechałem samochodem osobowym za tatą, bo on jechał Tirem i jechaliśmy na wieś bo musiał go robić, a później żeby wrócić osobówką. No i wszystko pięknie ładnie.
Czekaliśmy sobie na zjeździe w prawo, więc nie mieliśmy pierwszeństwa, 'ojciec' przepuścił ich i się nie spieszył, czekaliśmy spokojnie, w sumie nawet trochę ustąpił Dobra. Jedziemy dalej, wjeżdzamy do takiego lasu no i jade za nim w odległości ok 20-30 metrów, między nami może z 2 samochody, nagle wszyscy stają ja nie wiem co się dzieje, stoję z 10min. Nagle ojciec do mnie biegnie, strasznie zdenerwowany, mówi żebym nie wychodził i został tu. No dobra, zostaje... czekam z 5min, w końcu wysiadam z tego samochodu, na drodze oczywiście zamykam go ide kawałek do przodu, wychylam się zza samochodu który jest przede mną i .... :o 2 tiry leżą wyłożone ! Gdzie jeden się palił. Wypadek miał miejsce z 30sec-minute przed nami, więc gdyby ojciec ich nie przepuścił, ja mogłem być na ich miejscu Oczywiście osobówką zbytnio szans nie miał bym z tirem. Jeden jechał za szybko, 2gi tak samo, ścieli zakręt no i doszło do wypadku.
Ojciec wziął gaśnice i poleciał to gasić, 2gą dał jakiemuś kolesiowi który nie mógł tego ogarnąć i gasił to z takiego dystansu że to nic nie robiło, gdyby podszedł bliżej tego ognia mogło już nie być...
Las trochę wycięty jak widać, w ogóle masakra ciesze się że żyje po raz 2gi, w ciągu miesiąca mogło mnie nie być 2 razy.
To daje do myślenia jakie życie potrafi być ulotne
Tutaj więcej zdjęć:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości