PhotoDay czyli pasja fotografowania

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

PhotoDay czyli pasja fotografowania

Post04 gru 2016, 19:11

Mój drugi wpis bloga. Tym razem trochę o pasji fotografowania.

W piątek mnie czeka kolejna przygoda z czymś co bardzo lubię, fotografia. W sumie jest niewiele rzeczy, które mi w życiu sprawiają przyjemność: moja miłość, Hotfix, jazda samochodem, stare rockowe przeboje i fotografia.

Fotografować uwielbiam, jednak czasu na to jest najmniej, zazwyczaj aparat leży tygodniami w szafie. Ciekawe nawet, jak miałem tylko kompakt robiłem 15 - 20 tysięcy fotek rocznie, teraz może z 1000-2000 i wbrew pozorom nie próbuję oszczędzać lustrzanki. Po prostu jakoś nie ma czasu, okazji. Jedyne co w zasadzie daje szansę na po fotografowanie to photoday.

Najpierw co to jest PhotoDay, ano jest to taki niby konkurs, niby spotkanie grupki ludzi lubiących fotografować w ciekawych miejscach. Organizuje to pewien redaktor lokalnej gazety. Były różne, po ulicach mojego miasta czyli Szczecina, w zamku Książąt Pomorskich, czy w forcie w Świnoujściu. Może nawet nie było tam za wiele do fotografowania, ale sam fakt że mam na to czas, sprawiał przyjemność. A lubię to, zwłaszcza jak zdjęcia wychodzą ładne.

Najbliższy zapowiada się arcyciekawie, nowo powstające muzeum techniki. Sami zobaczcie to zdjęcie:

Obrazek

Tu mi się w zasadzie pojawia druga pasja, stare motory. Pewnie po tacie to odziedziczyłem, ale patrzę się na te motory i one są piękne. Te stare kształty, stylowe, w ładnej czerni. Są piękne. Ale jak zobaczyłem jak je zawiesili na linach i te szklane nowoczesne podłogi, aż oniemiałem. Muzeum tworzą pasjonaci, a samo ono to stara zajezdnia tramwajowa całkowicie odnowiona. Są tam też inne eksponaty, stare tramwaje, autobusy, prototypy maluchów, które nie weszły do produkcji (maluch na gąsienicach) czy prototyp poloneza przypominający bolid z powrotu do przyszłości.

Lubię stare motory, mają to coś, mój ojciec pragnie mieć niejakiego AWO Simson 1956: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Przyznam się, że ma gust, ten motorek jest ładny. A więc zapowiada się ciekawie, z jednej strony fotografia, z drugiej stare zabytki polskiej motoryzacji. Już się nie mogę doczekać. Obiecuję wiele zdjęć, które z przyjemnością tutaj zaprezentuję.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

PhotoDay czyli pasja fotografowania

Post04 gru 2016, 19:12

No mam nadzieję, że jak najwięcej zdjęć zrobisz i się nimi pochwalisz tak jak obiecujesz :) Szkoda, że nie mam czasu ani możliwości aby się zjawić na PhotoDay, może nie mam lustrzanki ale być na takim spotkaniu i przebywać wśród tylu maniaków zdjęć to coś świetnego ;]

Ale zresztą... dość duży kawał do przejechania bym miał :/

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

PhotoDay czyli pasja fotografowania

Post04 gru 2016, 19:12

me@djohnsc pisze:No mam nadzieję, że jak najwięcej zdjęć zrobisz i się nimi pochwalisz tak jak obiecujesz :) Szkoda, że nie mam czasu ani możliwości aby się zjawić na PhotoDay, może nie mam lustrzanki ale być na takim spotkaniu i przebywać wśród tylu maniaków zdjęć to coś świetnego ;]

Ale zresztą... dość duży kawał do przejechania bym miał :/


Wkleję wszystkie jakie zrobię.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości