Plany na listopad?

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
voluu

Ekspert
Posty: 1061
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:47
Kontaktowanie:

Plany na listopad?

Post05 gru 2016, 18:03

Nadchodzi czas, nie oszukujmy się, przedświąteczny. Listopad poleci jak z bicza, potem grudzień i święta. Każdy z nas stawia sobie w tym czasie jakieś cele, prośby, postanowienia. Niektóre z nich są jakby nie patrzeć publiczne, inne zaś to najskrytsze tajemnice naszej duszy. Te drugie są chyba ważniejsze, bardziej intymne nawet, często nazywane marzeniami, sekretami, tajemnicami - nazwij to jak chcesz. Te drugie, bardziej przyziemne, często utożsamiane z kimś lub czymś, przeważnie podchodzą pod 'widzimisie' danego okresu. Co ma na to wpływ? Być może nastrój, stan umysłu, siła duszy, zdrowie psychiczne, czy nawet siła fizyczna. To ostatnie bardzo łatwo spotkać pod blokiem w piątkowy wieczór - ktoś pomachał sztangą 15min na siłowni i już myśli, że wyrywa drzwi z framugami :roll: . Ale nie o tym chciałem pisać. Obecnie mam okres, że nawet nowe rekordy na ów siłowni nie dają mi satysfakcji. Doszedłem do stanu przeciążenia. Za dużo spraw, sytuacji, nowych - żywych i porywających znajomości, obowiązków, celów stawianych przed sobą. Naszła mnie myśl, aby zrobić plan celów, obowiązków, uczuć. Pierwsza karta zapełniona po brzegi, tak samo jak druga, na trzeciej znajdowała się jedna pozycja. Jedna Ona, niby blisko, ale zgłębiając się w to coraz bardziej czuję, że to może nie wypalić, zabić resztę sił.
Plany na listopad? Zapanować nad tym.
Obrazek
Sounds Better

Indoor: AKG K514 + Denon PMA-480R
Outdoor: SoundMagic PL10 + Sansa Clip+


  • Reklama

Wróć do „Blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości